Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SkyORB'08
Kosmiczny symulator 3D ,planetarium,prosty i przejrzysty astro-soft.Mnie bardzo sie spodobał.Ma wszystkie potrzebne funkcje.Dla początkujących w sam raz....czyli na przykład dla mnie.

http://www.realtech-vr.com/skyorb/

Może i Wam sie spodoba

P.S.Ciekaw jestem,czy próbowaliście http://www.mpl3d.com/
Mnie wyskakuje błąd,ze brakuje chyba czegoś takiego  d3dx9_31.dll
A całkiem niedawno ruszył wreszcie ten program.Można go z free'ko całe 3 dni testować.Prezentuje sie świetnie,przynajmniej mi sie bardzo spodobały jego reklamówki.Kosztuje też niezbyt drogo ,bo 19.95 USD / 10.95 GBP / 12.95 EUR.
Może ktoś z Was  w wolnej chwili poradzi mi jak to ustawić,coby działało jak trzeba
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
mam niestety mały problem przy uruchomieniu 2 raz tego programu wyskakuje napis: d3dx9_31.dll nie wiem co robić a program mi się spodobał ma 1 rzut oka...
nie wiem może mam niezgodną karte graficzną? słaby komp? ;D
AMD Phenom 9500Quad-core 4*2,21Ghz  2 GB RAM HDD 400 GB i kartę NVIDIA GeForce 8600GT 1 GB
''seeing is believing'' Optisan STAR 150/750mm  lornetka SAKURA 10X50mm ''See the stars they're shining bright Everything's alright tonight''(DM) ''SkyLuxa 70/700mm polecam tym, którzy po raz pierwszy chcą „oświadczyć” się pani Astronomii
Odpowiedz
Nooo...komp masz słaby rzeczywiście.Z chęcią bym sie wymienił na takie cudo.
A co do MPL3D wreszcie mi odpalił i jest na prawdę świetny.Oczywiście to moje zdanie amatora.
Odpowiedz
(24.05.08, 14:23)arkadiusz27 link napisał(a): mam niestety mały problem przy uruchomieniu 2 raz tego programu wyskakuje napis: d3dx9_31.dll nie wiem co robić a program mi się spodobał ma 1 rzut oka...
nie wiem może mam niezgodną karte graficzną? słaby komp? ;D
AMD Phenom 9500Quad-core 4*2,21Ghz  2 GB RAM HDD 400 GB i kartę NVIDIA GeForce 8600GT 1 GB

Nie napisałeś najważniejszego jaką masz płytę.
A i dziwię się że łączysz dwóch odwiecznych wrogów Nśmiecia i AMD czyli ATI
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości