Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święto 12 kwietnia
Poniżej publikuję list jaki został przesłany na adres Oddziału Pomorskiego PTMA w dniu dzisiejszym.
Dotyczy on popularyzacji astronomii przy okazji Dnia Lotnictwa i Kosmonautyki - 12 kwietnia.
Szczegóły poniżej:

(cyt.) Witam
Chciałabym dowiedzieć się czy byłiby Państwo jako stowarzyszenie zainteresowani zorganizowaniem imprezy lub prezentacji Państwa zainteresowań w CH Manhattan w Gdańsku z okazji Dnia Lotnictwa i Kosmonautyki 12 kwietnia 2008. Wiem, że jest bardzo mało czasu, ale może zechcieliby Państwo się zaprezentować.
Chciałabym przy tej okazji również zaprosić Pana Mirosława Hermaszewskiego, ne wiem czy mi się to uda, ale staram się.
Proszę o jakąkolwiek informację, może uda się jednak coś wspólnie przygotować.
(koniec cyt.)

W związku z powyższym proszę Was o opinię - można się wpisywać na listę chętnych do "prezentowania się" (bo Oddziału raczej nie ma jak).
Sprawa jest raczej na tzw "wczoraj", bo trzeba na list odpowiedzieć.
Jeśli apel ten nie spotka się z Waszym odzewem, jutro wieczorem odpiszę tej pani z grzeczną odmową i ciepłym podziękowaniem za wzięcie nas pod uwagę.
Ten wątek o Hermaszewskim na pewno poruszy wielu, ale nie wiem na ile jest realne jego zaproszenie...

Informacyjnie dodam tylko, że mogę się podjąć organizacji i dopinania wszystkich wątków od naszej strony, ale w danym dniu nie będzie mnie w Trójmieście (Jedziemy kserować naszą nienarodzoną córeczkę do Łodzi) Smile
Pozdrawiam z nadzieją na szeroki odzew.

Piotr WOJTAS
Pozdrawiam
Odpowiedz
Wątek miał mieć tytuł:

"Święto 12 kwietnia"

Wybaczcie niedbalstwo...
P.W.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Ech.... ja bym z chęcią pomógł... jak bym na jakieś 2 miesiące wcześniej wiedział.... to coś dałoby się zorganizować... SSETI bym w to wkręcił... itp itp. A tak to <cenzura>.
Odpowiedz
To jedziemy na tym samym wózku - jakbym ja wiedział jedynie dwa dni temu - umówiłbym się w CZMP w Łodzi na kserowanie córy tydzień później, a tak... <cenzura>
Tak to jest z organizowaniem "na ostatnią chwilę"
Podejrzewam, że skoro pan Mirosław jeszcze nie potwierdził obecności (jeśli w ogóle już wie o całym projekcie) to jego pojawienie się stoi pod wielkim znakiem zapytania  :-X
...
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie wiem kto to organizuje, ale to jakaś amatorka jest...
Pan kosmonauta ma napięty kalendarz i raczej jego przybycie kosztuje duże pieniądze i jego "występów" nie załatwia się tak z dnia na dzień... .

Miałem wątpliwą przyjemność dwa razy organizować udział pana H. w 2 imprezach i wiem jak to wygląda.
Pawla nie ma juz wsrod nas [']['][']
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości