Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra w kalorie (p2p nr165)
Odcinek nietypowy, bo prowadzili go wyłącznie p. Marek Siudym z p. Tomaszem Pyciem. Mimo, że prowadzący inni, to formuła programu podobna. Oglądałem z zaciekawieniem.
A rzecz w programie mówiła o cieple, sposobach jego wytworzenia, ochrony przed nim i jego akumulacji.

Tak przy okazji: łapać p. Marka i p. Tomasza i robimy kolejny odcinek Sondy Smile Skoro raz się dało tak zrobić to czemu nie drugi?
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Z tego co mówił p. Tomasz na spotkaniu w Warszawie, p. Marek jest obrażony. Poszło głównie o to że p. Tomasz podjął temat Sondy w necie (zaczął na swojej stronie, potem tematem zainteresowali się inni) i nie konsultował się z nim. Generalnie, chyba ma żal o to że nikt nie pamięta Marka Siudyma tylko Tomasza Pycia.
Codziennie o 18:30 nie tylko oglądam ale i nagrywam Sondę.
Odpowiedz
To może zróbmy jakąś pozytywną akcję na rzecz przyłączenia się do dyskusji o Sondzie p. Marka Siudyma! W końcu to pełnoprawny członek zespołu i na pewno miałby również sporo do powiedzenia w tym temacie.

Ja może już wpominałem na forum, ale kiedyś myślałem, że Marek Siudym (Sonda) i Marek Siudym (aktor) to jeden i ten sam człowiek. Jeszcze kiedyś, jakieś 10 lat temu widząc Siudyma (aktora) w jakimś kabarecie stwierdziłem, że kiedyś robił Sondę a teraz tak się błaźni.

Myślę, że powinniśmy go odszukać i zaprosić tu na forum.
Odpowiedz
Sorki ze tak ostatnio tu nie zagladam ale mamy w robocie pewno wdrozenie i takie tam inne wiec jestem troszkę zagoniony Smile
Staram sie w wolnej chwilce tu wpadać i przynajmniej przejrzeć najnowsze news-y wiec jako tako reke na pulsie trzymam :0
No właśnie co z Panem Markiem Siudymem  ?
Podobno sie ... ciekawe ...
Jak go znaleść hmmm w sumie wystarczy przykkombinować i w mniej wiecej 10min mozna go namierzyć Smile pod waruniekm ze ma jakiś tel Smile nie jest on zastrzeżony i nie ma 100 Marków Siudymów. Smile
Wiec po koleji zacznijmy zakładam że mieszka w Warszawie !
Chyba gdzieś pracuje ? pracował ? jest na emeryturze ? z Informacji Pana Tomasza wynika ze odszedł z Tv na początku lat 90 ?
Jak chcecie to go namirzę Smile (pod warunkiem ze nie jak powyżej)

PS Nie ma nowych odcineczków Smile ? przypadkiem Smile

Odpowiedz
(01.04.08, 20:56)maxbit (Marcin) link napisał(a):pod waruniekm ze ma jakiś tel Smile

PS Nie ma nowych odcineczków Smile ? przypadkiem Smile

No właśnie... POPIERAM tezę, że jeśli nie ma konkretnej sprawy do p. Marka to nie ma sensu zawracać mu głowy... Gdyby chciał to już dawno by się odezwał...

Ad. PS. - na ten temat nic mi nie wiadomo Wink

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
Ja jestem za tym by znaleźć kontakt do p. Marka. Na pewno będzie miał wiele do powiedzenia. Grunt to przełamać pierwsze lody. Przecież cenimy jego ogromny wkład w ten program, a to, że p. Tomasz zrobił stronę o Sondzie to chyba nie dla własnych zaszczytów ale dlatego by ocalić tę perełkę od zapomnienia.
Odpowiedz
Pan Marek prosił aby podziękować forumowiczom za zainteresowanie, więc w imieniu Pana Marka dziękuję Wam Wszystkim!
Mam wrażenie, że jednak nie chce zabrać głosu w sprawie Sondy Sad

Odpowiedz
(30.07.08, 22:20)cyberas link napisał(a):Mam wrażenie, że jednak nie chce zabrać głosu w sprawie Sondy Sad

Tzn?
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
To znaczy, że pana Marka nie interesuje sprawa Sondy, pewnie ma inne zajęcia, więc to uszanujmy...

--
Piotr
Odpowiedz
wg mnie dziwne ... tylę mogę napisać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości