Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spolszczenie do GUIDE
Robię nowy wątek specjalnie, bo może ktoś kiedyś będzie również tego szukał.

Czy ktoś z Was może pamięta jak się instalowało spolszczenie do Guida? Próbuję ale jakoś nic nie wychodzi :Smile I na liście Language PL nie ma. Robiłem to z 2-3 lata temu ale jak to się robiło na śmierć zapomniałem, a problemy z tym softem były od zawsze.
Dzięki z góry za pomoc Smile

Aha pliki spolszczające mam.
Pozdrawiam Łukasz Wojtyniak Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne www.poa.com.pl www.informatyka.poa.com.pl Zjawiska LIVE [Obrazek: button_poa.jpg]
Odpowiedz
Witam,

najpierw na stronie Guide'a  wchodzimy na: " Non-English versions ",

potem na : "get the current update file for your language"

i mamy opcję języka polskiego (38 kB) - dla "Guide'a 8" !

albo też sciągnąć bezpośrednio plik:  http://www.projectpluto.com/strings.dau

ten plik - "strings.dau" umieszczamy w katalogu głównym Guide'a, następnie wchodzimy w Guidzie na "setting"  potem "language"  i znadujemy opcję: polish

Hermes
Odpowiedz
Ja już w ten sposób sobie poradziłem trochę przed odpowiedzią, ale i tak chyba jest jakis z tym problem, bo co prawda u mnie PL już się pojawiło, ale nie u wszystkich.
Jutro się dowiem czy u reszty to chodzi...

Dzięki Hermes za odpowiedź Smile
Pozdrawiam Łukasz Wojtyniak Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne www.poa.com.pl www.informatyka.poa.com.pl Zjawiska LIVE [Obrazek: button_poa.jpg]
Odpowiedz
Sorki, że tak późno pytam...

Lukaszu: Czy spolszczenie chodzi? Czy dało się u innych zainstalować?
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości