Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program satyryczny "Oczywiście"
"Ubranko na miarę" to odcinek o różnych skafandrach.

Ale znalazłam coś naprawdę pierwszorzędnego a propos:
W latach 1996-98 na Dwójce leciał program satyryczny "Oczywiście", nawiązujący do stylistyki dawnej TVP, pełnymi garściami czerpiący inspiracje z  Sondy.

Aluzja do odcinka "Ubranko na miarę" - materiał: "Wyprawa na Marsa":
http://www.youtube.com/watch?v=zluMrOgJ4Sg
Odpowiedz
O k...(przepraszam) ale głupie ani smieszne ani tragiczne ani nic co to ma być ???
Nie wiedziałem ze z TVP takie debilizmy wychodziły.
A jednak  ...
Nie wiem gdzie to coś co ma przypominać KK (ale lepiej nie) i nie odszłem do tego wyłączyłem

Odpowiedz
No co ty!!!!
Nieprawdopodobne, jak różne gusta mogą mieć ludzie. Piękność różnorodności, że tak powiem... ;D
Myśmy z mężem pękali ze śmiechu przez cały ten filmik.
;D
Odpowiedz
Powiem szczerze, że mi też w ogóle nie przypadł do gustu ten... kabaret... nie obrażając kabartu.

Z tym, że odniesień do Sondy to tam nie było w ogóle a racej odniesienia do (śmiesznej) transmisji z lądowania sondy na Marsie...
Odpowiedz
Może inaczej a co tam jest śmisznego ???
Odpowiedz
(25.02.08, 23:28)maxbit (Marcin) link napisał(a): Może inaczej a co tam jest śmisznego ???

Wszystko? Big Grin Tylko jedno zastrzeżenie - to nie jest kabaret, więc gagów o tym jak "szedł facet i się obalił", to tam nie będzie. "Oczywiście", to "Oczywiście" i nie da sie tego przyporządkować do żadnego gatunku. To "Oczywiście" i już, i jest rewelacyjne w swym przejaskrawianiu Smile

O, jeszcze jedno - relacja z planu budowy pierwszego Polskiego 100 kilometrowego budynku ("Wieża Dubaj" się chowa): http://www.youtube.com/watch?v=l3ulVaSLFkw
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości