Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propagowanie SONDY "w eterze" - SONDA na kartach QSL
W temacie propagowania w kraju i na świecie świecie logo SONDY: ja moge robić to bez trudu i nawet z przyjemnością. Jestem krótkofalowcem i mogę umieścić logo  na kartach potwierdzenia łączności, które potem trafią na wszystkie kontynenty. Jednak chyba ważniejsze byłyby te rozsyłane po kraju. Jest też inna droga. Możliwa jest okresowa praca nadawcza pod specjalnym znakiem  np. HF30SONDA. Oczywiście wszystko na luzie, z pewnym zaangażowaniem z mojej strony.

Przeniosłem post z wątku o kubkach z przyczyn oczywistych...
Radek68
Odpowiedz
Myslę, że to dobry pomysł! SONDA na kartach QSL ... Smile
Swego czasu w komunikacie PZK na częstotliwości 3,703 MHz dzięki Adamowi (SQ1GPR) został odczytany mój tekst o rocznicy SONDY.
http://www.pzk.org.pl/news.php?readmore=224
Im więcej tego typu pomysłów tym lepiej!

73

Odpowiedz
Należałoby tylko ładnie zaprojektować awers karty, rewers jest mój. Karta ma 13x9 cm.
Odpowiedz
Nie jestem dobrym grafikiem wiec musi ktoś sie inny na to rzucić Smile
Odpowiedz
A jak i przede wszystkim - co widziałbyś na karcie? Logo SONDY? Czy może adres internetowy? Albo też jakieś zdjęcie? Może wszystko razem?
Też nie jestem grafikiem, ale raczej chyba chodzi o propozycje... Smile
55 za pomysł!

Odpowiedz
Trzeba ustalić rzeczy, które muszą się tam znaleźć, napewno logo, ale skromnie, rysunek z płytki Pioneera, kadr początkowy z "Sondy", najlepiej wszystko na tle gwiazd. Potrzebna jest powalająca kwintesencja, bo mnie to będzie kosztować pare stów.
Odpowiedz
No naprawdę tracę rozeznanie!!!

Ale jest tak: pracuję nad kartą QSL, mam zamiar wykorzystac dostępne zdjęcia archiwalne, bo tak moim zdaniem będzie najlepiej.
Odpowiedz

Prawdopodobnie zlepek kilku lub kilkunastu obrazów najbardziej kojarzących się z programem.
Pracę stacji planuję w okresie letnim, znak okolicznościowy mam zamiar uruchomić na czas jednego  miesiąca.
Zwykle podaje się jeszcze wiadomości w prasie krótkofalarskiej i na stronie PZK.
Czy pan Tomasz Pyć nie zechcialby wnieść do kostrukcji karty swego autografu?
Odpowiedz
Najbardziej kojarzy się z programem oczywiście czołówka. Zdjęcia w wątku "czołówka Sondy" http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=11336.0

Oprócz tego oczywiście LOGO. Dostępne jest w formacie wektorowym. Skalowalne do dowolnych rozmiarów... Smile

Myslę, że jakiś tekst + kilka adresów internetowych (w tym do naszego forum).
Czy chcesz to dać do drukarni? To wydatek kilku stówek...
73
Odpowiedz
Wydatki są do przyjęcia, jesli idzie o taki czad jak praca okolicznościowa, a taki znak znak jak HF30SONDA może miec niezłe branie.
A Ty Radek z SP?
Jesli idzie o notkę to najlepiej sporządzoną przez T.P. , wysil chody i załatw, niech coś napisze.
Mam roboczy projekt, wysłałem komu trzeba do wglądu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości