Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy ogólne i organizacyjne
Albo może lepsza nazwa "Sonda w mediach". Tak na zaś.
Odpowiedz
Też tak początkowo myślałem... ale pomijając TV jako media początkowe (gdzie powstała) zostaje tylko prasa. No chyba, że jeszcze weźmiemy pod uwagę radio... Ale nie słyszałem o żadnej audycji na temat Sondy...
Więc została tylko PRASA.

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
Z tym przyklejaniem, to w sumie dobry pomysł, tyle tylko, że powinniśmy w tamtym dziale przykleić... połowę wątków (jak nie większość) co... mija sie z celem.
Dopóki wątków jest mało chyba nie ma takiej potrzeby.
Odpowiedz
(13.02.08, 19:48)aom (Ania) link napisał(a):Albo może lepsza nazwa "Sonda w mediach". Tak na zaś.

Ewentualnie: "O Sondzie pisali..."

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
(13.02.08, 20:36)Piotr link napisał(a):Też tak początkowo myślałem... ale pomijając TV jako media początkowe (gdzie powstała) zostaje tylko prasa. No chyba, że jeszcze weźmiemy pod uwagę radio... Ale nie słyszałem o żadnej audycji na temat Sondy...
Więc została tylko PRASA.
A internet?
A w ogóle, nazwa może być trochę na wyrost. Kto wie, co się jeszcze pojawi.
Odpowiedz
(13.02.08, 21:01)Radek68 link napisał(a):Z tym przyklejaniem, to w sumie dobry pomysł, tyle tylko, że powinniśmy w tamtym dziale przykleić... połowę wątków (jak nie większość) co... mija sie z celem.
Dopóki wątków jest mało chyba nie ma takiej potrzeby.
Lepiej od początku prowadzić to porządnie. Wątków może z czasem przybyć, a moderatorzy zapomną, co gdzie miało być przyklejone. Po prostu od razu odejmijmy sobie przyszłej pracy.
Odpowiedz
(14.02.08, 10:46)aom (Ania) link napisał(a):A internet?
A w ogóle, nazwa może być trochę na wyrost. Kto wie, co się jeszcze pojawi.

Bez przesady, to MY jesteśmy "Internet"... Jakby w ten sposób ująć to nie ma potrzeby tworzenia działu... bo całość Sondy to przecież media...
Chodziło mi przede wszystkim o notki, artykuły i inne informacje PRASOWE.
Czy miało by sens tworzenie rozdziału "Sonda w TV" ?? sądzę że nie ... a uogólnienie typu "Sonda w mediach" do tego właśnie się sprowadza... Smile

--
Piotr
Odpowiedz
(14.02.08, 10:47)aom (Ania) link napisał(a):Lepiej od początku prowadzić to porządnie. Wątków może z czasem przybyć, a moderatorzy zapomną, co gdzie miało być przyklejone. Po prostu od razu odejmijmy sobie przyszłej pracy.

No właśnie, dlatego lepiej zrobić Sonda w prasie, a ewentualnie później "Sonda na falach eteru" lub po prostu "Sonda w radiu"...

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
Pewnie, ze rypło się na serwerze. Ostatnio to zaniedbałem, już powiadomiłem. Pewnie trzeba będzie zmienić serwer. Sorry za milczenie, ale jestem niesamowicie zajety.. Pozdrawiam.
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości