Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy ogólne i organizacyjne
Próbowałam przed chwilą poprzyklejać wątki w wybranej przeze mnie kolejności... Ołłłć... To jest możliwe tylko metoda sortowania bąbelkowego...  Tongue ;D ;D ;D

edit: no może nie będzie tak źle
Odpowiedz
Łączenie wątków spowoduje (według mnie) większy bałagan, bo trudniej odnaleźć konkretny temat w długim watku.
Można oczywiście zrobić jeden wątek np. "Wszystkie odcinki - omówienie", ale lepiej chyba zrobić na każdy odcinek osobny.
Można powyrzucać część postów (nic nie wnoszących do dyskusji), ale też z umiarem, aby zachować sens i logikę następnych, tak aby nie było sytuacji, gdy ktoś odnosi sie w swoim poście do nieistniejącej już wypowiedzi...

Ogólnie zadanie do realizacji. Włączam się w to chętnie.
Odpowiedz
A masz pomysł, jak posegregować wątki tematycznie, żeby podobne były obok siebie?

Ja widzę tylko możliwość brutalnego przyklejania ich w odpowiedniej kolejności wg tematów.

Chyba że jest możliwość robienia wątków zagnieżdżonych.

Edit: Widzę, że nie można przykleić więcej jak 6 wątków. Niedobrze... Nie da się ich posegregować w ten sposób. Jak zrobiliście dział Beyond Sonda? Trzeba by zrobić takie działy dla poszczególnych kategorii.
Odpowiedz
Maslo maślane. To może w ogóle rozbierać zdania i pakować tematycznie pojedyńcze wyrazy?
Dopiero będzie porządek.
Zbyt duża ingerencja to socjalizm. Nie ma systemu ktory to wytrzyma.
Odpowiedz
Dział Beyond SONDA został zrealizowany przy pomocy administratora. To większa ingerencja w forum niż ma możliwość moderator. Niestety - poza przenoszeniem, kasowaniem i scalaniem niewiele możemy.
Ja - ogólnie - jestem zwolennikiem pewnej dowolności w traktowaniu temtu i nie koniecznie trzymaniu się go sztywno. Niemniej pewne rzeczy porobić można.
Przyklaejanie niewiele tu pomoże, gdyż zawsze pierwsze będą te z ostatnimi postami.
Odpowiedz
Czlowiek nie robot, czasem coś mu się wymknie nie na temat. Jednak to co czyni nas ciekawymi to jest wlaśnie ta odrobina oryginalności i czasem ta nielubiana na forach chwilowa zmiana tematu.

Odpowiedz
Nie chodzi o ingerencję, tylko o optymalizację wyszukiwania informacji. To nie jest forum wyłącznie rozrywkowe. Raczej głównie nie rozrywkowe, lecz informacyjne. Tu przychodzą różni ludzie chcący dowiedzieć się czegoś o Sondzie. Tu przychodzą dziennikarze. (Mam tajemniczy cynk, że być może w niedługim czasie dziennikarze zajrzą tu intensywniej...)

Warto zadbać o przejrzystość forum.

Pamiętajcie, że jesteśmy jedynym na świecie tak obszernym źródłem informacji o Sondzie.
Odpowiedz
Szanowni Koledzy Moderatorzy!
Mam pytanie: Co powiedzielibyście na to, aby poprosić admina o utworzenie działów tematycznych odpowiadających tagom, które przydzieliłam?

A więc działy takie: organizacyjne, o Sondzie, odcinek, gadżety - reklama, nasze akcje i propozycje, nasze akcje - wykonane. (Jakie jeszcze?)

W ramach każdego działu będzie można oczywiście tworzyć swoje wątki.
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za utworzeniem kilku działów podstawowych w ramach SONDY.
Nie za dużo, gdyż to też niczego nie ułatwi, ale kilku tak.

Np. tak jak proponujesz -
- dział organizacyjny,
- dział dla początkujących, czyli dział w którym umieścilibyśmy swego rodzaju poradnik dla osób po raz pierwszy się tu pojawiających, osób, które nic o SONDZIE nie wiedzą i nie zamierzają przekopywać sie przez tysiące postów.
- dział omawiający kolejne odcinki

- inne? (jakie?) ale z uwzględnieniem zasady nie rozbijania na drobne rzeczy!

Działu o SONDZIE bym nie zakładał jako osobnego - w końcu po to jest ten główny.
Odpowiedz
ej nie za duzo tych działów ,oe kto jak był ubrany w danym odcinku Smile
WG mnie stop zadnych wiecej działów co najwyżej porządek w poszczególnych działach a nie dodawanie kolejnych przy ruchu na tym forum to totalnie bezsensu (przy wiekszym tym bardziej)
Wiec nie widze potrzeby (na razie) zakłądnia nowych działów
Zamydlać będą nam się wątki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości