Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy ogólne i organizacyjne
Przyznaję się, że wczorajsze problemy z FTP-em mogły być przezemnie (wczoraj dostałem pełny dostęp)

PS
Dostęp do internetu mam tylko z pracy w godz. 7.15 - 15.15

PS2
Za wczorajcze kłopoty przepraszam.
Odpowiedz
Do Moderatorow:

Spotkanie zakonczone - prosze zrobic porzadek w dziale: (pokasowac niepotrzebne watki i posty. Poprzenosic wazne informacje w jedno miejsce.

Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
Powiem krótko Fajnie i bardzo dobrze !
Odpowiedz
(06.10.07, 21:50)Radek68 link napisał(a): No własnie, a gdzie jest link do tej inspiracji? Kiedyś tu był, teraz trafić nie mogę - skasował ktoś?

Możliwe, mój cały wątek o serwerze też "ktoś" skasował...
i nawet się nie zapytał... Ciekawe czy tekst aż tyle miejsca zajmuje?
czy po prostu jest to dla kogoś niewygodne... Sad
Chyba, że tego szukałeś:
http://astro4u.net/yabbse/index.php?topi...#msg164024

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
(06.10.07, 22:02)Piotr link napisał(a): Możliwe, mój cały wątek o serwerze też "ktoś" skasował...
i nawet się nie zapytał... ciekaw czy tekst aż tyle miejsca zajmuje?
czy po prostu jest to dla kogoś niewygodne... Sad

Piotr

No właśnie!!!
Naszukałem się ostatnio tego tematu (o serwerze FTP) i już myślę - co jest... no więc w sprawie FTPa piszę na "sprawach ogólnych"
Nie wiem kto to wyciął. Myślałem, że Ty. Ale jak nie, to...
Odpowiedz
(06.10.07, 22:02)Piotr link napisał(a):Chyba, że tego szukałeś:
http://astro4u.net/yabbse/index.php?topi...#msg164024

Sam już nie wiem. Wracam do oprawców (Muzyczna oprawa SONDY) - tam zapytam...
Odpowiedz
Mam takie pytanie, trochę z innej beczki. Otóż licznik wiadomości w mojej skrzynce ciągle wskazuje 8 wiadomości, a ja mam w niej tylko 2 wiadomosci. Nie wiem jak on to zlicza, ale w waidomościach wysłanych mam 0, natomiast z w odebranych 2 - łącznie więc są to dwie wiadomości.
Tymczasem licznik wciąż wskazuje 8. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie fakt, że po przekroczeniu 10 wiadomości w liczniku nie mogę nic wysłać ani ja, ani ktoś inny nie wyśle nic do mnie.
Ktoś wie jak zresetować ten licznik?

Z góry dzięki.
Odpowiedz
Faktycznie, licznik nie działa jak należy. U mnie akurat zawyża tylko o 1, ale jednak. Nie wiem co z tym zrobić.
Odpowiedz
Właśnie drogi mój Cyberasie. Wysłałem do Ciebie parę wiadomości i mam podejrzenia, że przez te cuda "licznikowe" one do Ciebie w ogóle nie dochodzą  :-[ :-[ :-[
Odpowiedz
Udało mi się wyzerować licznik wiadomości. Trzeba po prostu kilka razy zaznaczyć kwadracik z białym polem, kilknąć na przycisk "usuń". Najpierw zmniejszył liczbę wiadomości o 1 jeden, a za drugim razem wyzerował.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości