Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawy ogólne i organizacyjne
[Obrazek: sonda.gif]
Witam

Na prośbę fanów programu SONDA utworzony został specjalny dział poświęcony wszystkiemu co z tym programem związane. Mam nadzieje, że przyszłe dyskusje i umieszczone w nim wątki usystematyzują wiedzę i uchronią ten najlepszy polski program popularnonaukowy od zapomnienia !

Do dzieła panowie ! Smile

Sprawy techniczne:

Uprawnienia moderatorskie służące do opieki na działem zostały przydzielone użytkownikom: bobobobo, cyberas, maxbit, Piotr, Radek68

Historycznie - moderatorem tego działu był również Tomasz Pyć - "tompyc".
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
(23.06.06, 16:27)administrator. link napisał(a): Do dzieła panowie ! Smile

I panie.  Tongue
Odpowiedz
W kwestii technicznej - bardzo proszę o przeklejenie starego wątku o Sondzie do tego działu. I najlepiej zamknięcie go. Będzie na zasadzie archiwum, tylko do odczytu.
Odpowiedz
Dziękuję.
Odpowiedz
OK Administrator - bardzo miłe.
Na znaczek sonda.gif udzielam Ci wszelkich koncesji jakich sobie zyczysz!
(prawo autorskie).
Proszę teraz o pisanie do mnie na priv, bo trochę pogubiłem się w postach.
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Witam z zadowoleniem tę nową inicjatywę.
Mimo to uważam, że niektóre wątki na forum ewoluują w niewłaściwym kierunku.
Potraktowałem Was poważnie i mam nadzieję, że Wy mnie też.
Dlatego zapomnijcie o jakichkolwiek niezgodnych z prawem działaniach.
Wszelkich "pistoletów" z fantastycznymi propozycjami zignoruję.
Sprawę P2P traktuję jako fakt, na który nie mam wpływu i pozostawiam bez komentarza.
Zwracam uwagę, że prawa autorskie do programu i materiałów z nim związanych są w świetle obowiązującego prawa własnością autorów, TVP i rodzin twórców.
Nie jest możliwe natychmiastowe udostępnianie materiałów tzw. "innych", np roboczych kaset VHS, zdjęć prywatnych, zapisów z planu zdjęciowego, zdjęć realizowanych do innych celów, itp. Wymaga to ustalenia właściwego dysponenta w/w materiałów.
Ufff... Sucho to brzmi, ale prawo autorskie jest dość ostre.
W sumie, nie dam się podpuścić... Wink

Odpowiedz
Mam małą prośbę...
Zamiast "biegać" po Waszych postach, wolałbym dostawać majle na mój adres i zbiorczo bym odpowiadał na forum. Może są ine propozycje?
Trochę trudno jest odpowiadać, bo Was jest wielu, a ja jeden.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że przez wielość wątków w tym podforum:
1.Kompletowanie listy odcinków programu Sonda
2. Archeo
3. Anegdoty o programie SONDA 
4. Linki na temat SONDY
5. Program SONDA - informacje ogólne
6. Dział poświęcony programowi SONDA - startujemy 
7. Program "Sonda" - kto to jeszcze pamieta ?

powoduje, że w zasadzie nie wiadomo gdzie pisać.

Panowie, którzy dostali zadania moderatora, proszę o połączenie kilku wątków w jedną całość (np. Program SONDA - informacje ogólne, Dział poświęcony programowi SONDA - startujemy  i  Anegdoty o programie SONDA), tak aby było wiadomo gdzie zajrzeć i gdzie pisać.

Naprawdę wielość wątków tylko dezorientuje, gdyż wszystkie dotyczą jednego programu...

Odpowiedz
Anegdoty bym zostawił osobno! Można z nich później łatwo zrobić zbiorek na stronę ...
Odpowiedz
(27.06.06, 18:02)Domel link napisał(a): Anegdoty bym zostawił osobno! Można z nich później łatwo zrobić zbiorek na stronę ...
Zgadzam się. Wkleję tam jeszcze jakieś rzeczy, które przewinęły się w naszym pierwotnym wątku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości