Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotność na forum - przyklejony ze względu na ostatni post T. Pycia w tym wątku
Ostatnio czuję się na tym forum prawie samotny Smile
Tak właśnie... też zaglądając tu codziennie odnoszę takie wrażenie. Jesli jest nas więcej (a jest - widzę często po "zielonych monitorkach" róznych osób) to znaczy, że nie ma gorącego tematu do dyskusji.
Już czuję takie mysli:
"Owszem popisałoby się o SONDZIE, ale co tu nowego i oryginalnego napisać..."

Smile

Jako, że to nie dyskusja bezpośrednio o Sondzie, wydzieliłem i przesunąłem temat do "Beyond SONDA".
Radek68
Też niedawno byłem w sondzie, chociaż to się chyba inaczej pisze.
(24.01.08, 23:52)lehu link napisał(a): Też niedawno byłem w sondzie, chociaż to się chyba inaczej pisze.

Mam nadzieję, że wyrok nie był za surowy...  ;D  ;D  ;D
E, woziłem kolegę co go ciągają za alimenty , czy też za jazdę po pijaku, lub za obie te rzeczy naraz. Miglanc taki , ale "Sondę" oglądał , więc w sumie swój chłop.
A kto mi przylgnął napis " kocham astronomię"?
(25.01.08, 16:26)lehu link napisał(a): A kto mi przylgnął napis " kocham astronomię"?

Taki standardowy tekst dla każdego. Można go zmienić w swoim profilu.
No własnie atakuję ale z sieci i  nic nie mogę zmienić.
Może jak się przekomputerzę to coś wyjdzie.
Kochani, nie czujcie sie samotni. Zaglądam tu przynajmniej  2x w tygodniuy, tyle, ze nie zawsze piszę.
Każdy Wasz wpis jest cennym przyczynkiem do historii polskiej tv. To brzmi infantylnie, ale to prawda.
Pozdrawiam, tp
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości