Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witamy Nowy Rok 2008 - dziwne zjawiska na naszym niebie... ;)
...nasze wspomnienia z Sylwestra 2007/2008 czyli wszystkie dziwne zjawiska na naszym niebie i tego typu fotki...  :o ;D
[Obrazek: 2008-01-01.jpg]
KRZYSIEK .... !!!
Odpowiedz
Podejme rękawicę:

[Obrazek: IMG_7568.JPG]
Orion 150/750 na EQ5, Kronos 20x60 na statywie.
Odpowiedz
U mnie nowy rok witano tak:
[Obrazek: sztgh2.jpg]

i tak:

[Obrazek: szt2xe2.jpg]

i szkoda, że niebo zachmurzone tak by jeszcze było ciekawiej  Sad .
Synta 130/900 + okulary 25mm+10mmm+6mm+4mm+barlow2*+napęd w jednej osi+folia baadera lornetka Zapał
Odpowiedz
Witam,

dodam trzy (z kilkudziesięciu) zdjęć, jakie wykonałem z balkonu:

[Obrazek: sylw07-08a.jpg]
Na powyższym zdjęciu, wykonanym kilka minut przed północą, po raz pierwszy swoje "popisy" pirotechniczne na tak dużą skalę dali mieszkańcy nowego osiedla w centrum Warszawy.  Kilka minut później cała dzielnica "tonęła" w gęstym dymie... :o ;D

Poniżej - dwa zdjęcia eksplozji "rakiet" odpalanych na moim osiedlu.
[Obrazek: sylw07-08b.jpg]

[Obrazek: sylw07-08c.jpg]

Centrum "wybuchów" było nieco powyżej mojego balkonu, w odległości kilkadziesiąt metrów :o :o  Przy tak małej odległości nie miałem szansy ani precyzyjnie celować aparatem, ani trafić we właściwą ekspozycję zdjęcia...
  Odsłuchałem też ścieżkę dźwiękową filmu wideo (nagrywanego równolegle z wykonywanymi zdjęciami). Cyfrowy zapis dźwięku petard z małej odległości robi wrażenie...  ;D

Hermes
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości