Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla początkujących!
I ja jak się zorientuje w temacie i podpatrze jak to wygląda spróbuje coś dorzucić.
Synta 130/900 + okulary 25mm+10mmm+6mm+4mm+barlow2*+napęd w jednej osi+folia baadera lornetka Zapał
Odpowiedz
Autorowi watku chodzilo chyba o to zeby widziec co bedzie widac, a nie o walory naukowo poznawcze szkicowania.

Takie obrazki sa juz dostepne, tylko adres zgubilem Sad
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
(31.12.07, 15:55)McQueen link napisał(a): Autorowi watku chodzilo chyba o to zeby widziec co bedzie widac, a nie o walory naukowo poznawcze szkicowania.
Ja też to tak odebrałem, tylko niestety nie bardzo wiem jak to zrobić, dlatego napisałem jak podpatrzę.
Synta 130/900 + okulary 25mm+10mmm+6mm+4mm+barlow2*+napęd w jednej osi+folia baadera lornetka Zapał
Odpowiedz
Ja też się dopisuję. Smile
Odpowiedz
Szkicowanie to fajna sprawa sama w sobie,ale faktycznie chodzi mi przede wszystkim o pomoc dla osób kupujących teleskop,po prostu każdy ma jedno pytanie"Co można przez to zobaczyć?".Myśle,że takie zestawienie uzmysłowi każdemu możliwości danego sprzętu i pozwoli uniknąć rozczarowania po zakupie teleskopu.Pozdrawiam.
Synta 12"
Odpowiedz
(31.12.07, 15:55)McQueen link napisał(a): Takie obrazki sa juz dostepne, tylko adres zgubilem Sad

Też odwiedziłem tą stronkę... ale myślę, że to na forum może być wiele ciekawsze... Więcej obrazków z różnych apertur, zabawa dydaktyczna... etc. Wink
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
(31.12.07, 15:55)McQueen link napisał(a): Takie obrazki sa juz dostepne, tylko adres zgubilem Sad

http://www.skyrover.net/ds/library.php?cat=8

:Smile
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości