Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne wpadki Astrokraka
No i proszę,ledwo zamknięto wątek po rozwiązaniu problemów
http://astropolis.pl/topic/37145-nieuczc...ntry439866

a już jest następny.  http://astropolis.pl/topic/37181-realiza...ntry440548

Jak widać,nic się nie poprawia,a szkoda. :-\
Odpowiedz
Dorzucam ten watek to kompletu o AK:

http://astronomia.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=8857

Chcialbym jeszcze dodac, ze odkad Astro-forum z nie tak dawnych "ortodoksyjnych bojownikow przeciwko komercji na forach" zupelnie bezkrytycznie przeflancowalo sie na sklep ze sprzetem astro, to naglasnianie klopotow u konkurencji jest im po prostu na reke. Osobiscie nie wierze, ze to przypadek, ze akurat u nich na forum "temat AK tak mocno sie rozgrzal". Po prostu korzystaja z okazji skoro konkurencja podaje im argumenty na talerzu...

Moim skromnym zdaniem "bujna przeszlosc forumowa" zarowno jednego jak i drugiego z panow zawiadowcow wymienionych astro biznesow daje pelen obraz tego jakimi standardami morlanymi posluguja sie te osoby. Trudno wiec z tej perspektywy podejrzewac ich o szlachetnosc albo dzielic  na obroncow skrzywdzonych milosnikow astronomii i tych, ktorzy krzywdza. Zwyczajnie na chwile obecna akurat tak sie poukladaly sprawy miedzy nim, ze krytyka na jednego z nich jest drugiemu korzystna ale jak wiadomo nie zawsze tak bylo...(z reszta nie tylko w tej sprawie...).  Nie zdziwi mnie wiec, jak dajmy na to za rok obydwaj panowie znow padna sobie w objecia a obecne wyciagniete na swiatlo dzienne "sprawki" przykryje sztucznie pompowana fama o braterskiej przyjazni i partnerstwie odwiecznie krystalicznie czystych astro - biznesmenow, ktorym tylko dobro milosnikow astronomii lezy na sercu ...Smile
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
Z tego ostatniego linku,widać jednoznacznie jakie są intencje AK i jego właściciela.Wciska się coś,czego klient nie chce,po co?,aby zarobić i nie ma to nic wspólnego z dobrem miłośnika astronomii.To samo tyczy się większości wszelkich porad dotyczących zakupu sprzętu na maniaku,bo do tego właśnie forum zostało stworzone.
Porady ni jak mają się do rzeczywistych potrzeb kupującego,chodzi tylko o sprzedanie klamotów z zyskiem lub o wykonanie usługi kompletnie nie potrzebnej klientowi za nie małe pieniądze.

Na AM lepiej nie udzielać się w temacie,w którym porad udziela sam J_P,bo jeśli nie podziela się jego zdania,kończy się to źle. :-\

Odpowiedz
Tom - kilku rzeczy nie zmienisz. Nie zmienisz Janusza i nie zmienisz Adama. No a ostatecznie obaj prowadzą fora dla jednego celu - dla pieniędzy. Wszelakie baśnie o misji i dobrotliwości wobec astro braci, brzmią tak samo jak obietnice dobrobytu i dostatku polityków. Jeżeli jesteś pewien, że możesz pisać co chcesz i jak chcesz na astropolis to się grubo mylisz. Bo widzisz, może się z kimś nie zgadzać, posiadać inne zdanie, lub zwyczajnie wytykać błędy i wypaczenia w tym co ktoś wypisuje - w przypadku astropolis na wstępie dostaniesz w beret, potem zrobią z ciebie terrorystę, bandytę i ostatecznie po obsmarowaniu wylecisz z hukiem a następnie przez wiele lat będziesz piętnowany. Na dziś w świetle prawd głoszonych przez właścicieli astropolis jest tylko jedna droga rozwoju miłośniczej astronomii w kraju - poprzez ich sklep. Chyle czoła przed nakładem pracy włożonej w forum i sklep, ale wszelakie próby robienia ludziom wody z mózgu piętnował będą tak samo jak w przypadku JP i legendarnych już braci U.

ps. swoją drogą jestem bardzo ciekaw czy nie gryzie teraz sumienie naszej byłej koleżanki administratorki. wyszła z forum oskarżając mnie i jeszcze kilka innych osób o próbę przejęcia w forum w celach komercyjnych.... Smile
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Wiem Papa że nikogo nie zmienię,jednak co do Adama i jego sklepu wypowiadać się nie będę,po prostu nie mam do tego prawa,dlaczego?,bo nie znam Adama i nie kupiłem nigdy niczego z jego sklepu.

Ale kupowałem w Teleskopy.pl-D.O-Astrozakupy i niestety w AK.

Jeśli mówimy o pisaniu wszystkiego na forum Adama,to brak mi wiedzy,i wcale nie myślę że można to zrobić,ale jako sprzedawca zareagował szybko na reklamację i naprawił błędy popełnione przez pracowników,co świadczy zdecydowanie na jego korzyść,czego niestety o drugim Panu powiedzieć nie mogę. Wink
Odpowiedz
(20.11.11, 11:04)papatki link napisał(a): ...
ps. swoją drogą jestem bardzo ciekaw czy nie gryzie teraz sumienie naszej byłej koleżanki administratorki. wyszła z forum oskarżając mnie i jeszcze kilka innych osób o próbę przejęcia w forum w celach komercyjnych.... Smile

Skadze znowu, po tych kilku latach zapewne uslyszysz, ze dzieki temu co wtedy zrobila zapobiegla wrogiemu przejeciu forum przez komercje ...Smile

To stara Adamowa szkola manipulacji informacja. Jak narozrabiales, siedz cicho jakis czas potem jak sprawa ucichnie zacznij ludziom wciskac swoja wersje wydarzen, w ktorej wyjdziesz na rycerza na bialym koniu albo ( w najgorszym wypadku) meczennika, ktorego wszyscy obdarza wspolczuciem.

Mamy przeciez do czynienia z ludzmi marketingu i kreacji wizerunku wiec to, ze wypadna gdzies niekorzystnie w ogle nie wchodzi w gre. Prawdziwy przebieg zdarzen nie ma dla nich najmniejszego znaczenia bo traktuja go jak material do obrobki pod jedynie sluszny wynik.  Oni po prostu poprzez swoja tube propagandowa kreuja swoja wersje prawdy tak jak im jest w danym momencie wygodnie i tyle w temacie ... Smile
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
(20.11.11, 16:58)administrator. link napisał(a): Skadze znowu, po tych kilku latach zapewne uslyszysz, ze dzieki temu co wtedy zrobila zapobiegla wrogiemu przejeciu forum przez komercje ...Smile

...he, he - pamiętam tę prze-ambitną i "nawiedzoną" osóbkę, która jednak wyraz "dopóty" potrafiła napisać przez otwarte u.  Jakoś nie widzę jej na sąsiednim forum... Big Grin

Odpowiedz
(20.11.11, 06:26)administrator. link napisał(a): Nie zdziwi mnie wiec, jak dajmy na to za rok obydwaj panowie znow padna sobie w objecia a obecne wyciagniete na swiatlo dzienne "sprawki" przykryje sztucznie pompowana fama o braterskiej przyjazni i partnerstwie odwiecznie krystalicznie czystych astro - biznesmenow, ktorym tylko dobro milosnikow astronomii lezy na sercu ...Smile

Adminie drogi, czy ja dobrze czytam?..a kiedyż to oni ostatnio tak wpadli sobie w objęcia...
Koniec świata, pani Popiołkowa. ;D
Odpowiedz
(20.11.11, 21:34)ignisdei link napisał(a): Adminie drogi, czy ja dobrze czytam?..a kiedyż to oni ostatnio tak wpadli sobie w objęcia...
Koniec świata, pani Popiołkowa. ;D

Chyba nie znasz historii powstania AstroForum - m.in. była to obrona uciskanego na A4U JP Smile. Obrywał tutaj od wrednych adminów za reklamowanie własnych produktów - nie brzmi znajomo?
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości