Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MARS FESTIWAL w KRAKOWIE - 27.10 - 28.10
Witam,

W dniach 27-28.10.2007 w salach seminaryjnych Elektrociepłownia S.A. w Krakowie, ul. Ciepłownicza 1, odbędzie się pierwsza edycja imprezy pt.: "Mars Festiwal", zorganizowanej we współpracy z Discovery Science.

W programie przewidziano szereg atrakcji m.in. pokaz sprzętu do obserwacji nieba, wystawy zdjęć, meteorytów oraz spotkania i ciekawe wykłady.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie www.festiwal.marssociety.pl.
Odpowiedz
Esch, no szkoda, że Mars Society Polska zapomniało o SSETI... Z chęcią bym się wybrał - a teraz już za późno na organizację całego wypadu (szczególnie, gdy terminy gonią). Sad

Mam nadzieję, że następnym razem organizatorzy będą informować bardziej o czasie!
Odpowiedz
No jak to Smile ?? Trąbimy o tym od ponad tygodnia. Tylko nie jesteśmy w stanie na każdym forum być jednocześnie, bo od nagłaśniania jestem tylko ja.
Odpowiedz
(24.10.07, 22:35)paladin link napisał(a):No jak to Smile ?? Trąbimy o tym od ponad tygodnia. Tylko nie jesteśmy w stanie na każdym forum być jednocześnie, bo od nagłaśniania jestem tylko ja.

Zwykle o konferencji trąbi się na miesiąc wcześniej, jeśli nie więcej. W ten sposób możliwe jest załapanie terminów, przesunięcie innych spraw itd itd.

Tak było np z ostatnią HPSSC w Budapeszcie. Dni Technik Satelitarnych w Wawce były ogłoszone na ponad dwa miesiące wcześniej.

A poza tym - poza forum - są jeszcze zgłoszenia imienne!
Jakoś nie wierzę, żeby Mars Society, o którym mam bardzo dobre zdanie, było aż tak nie rozeznane w tym 'co kto robi' u nas, w Polsce! Czasem też dlatego warto czytać, co się pisze na forach, a nie logować się na 'ostatnią chwilę', prawda?? Sad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości