Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Desktop + astrododatki
Witam.

Czy ktoś z Was używa może Google Desktop wraz z dodatkami astro i mógłby się wypowiedzieć jak to działa w praktyce?

Google Desktop wygląda na ciekawą aplikację wyświetlającą boczny panel podobny jak w Windows Vista. Zauważyłem, że posiada ciekawe dodatki astro, m.in.:

Nasa TV
Sky Chart
ISS current position
Moon Phase
HST Current Position

Ktoś to może testował bo nie wiem czy sie w to bawić...  ;D
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
To jest po prostu bomba. Szczególnie te wyświetlające się fazy księżyca i fotki z NASA.
Odpowiedz
Jednak spróbowałem i zainstalowałem  ;D

Rzeczywiście ciekawe to to...
- Mi się szczególnie podoba dodatek Nasa TV - leci sobie u mnie cały czas w paseczku co widać na screenie poniżej...
- Faza księżyca taka sobie, ale JEST.
- SkyChart (akurat nie ma na screenie) ściągany jest z HeavensAbove po wpisaniu swojej lokalizacji

Ciekawe tylko ile to żre RAMu...  Wink

[Obrazek: 537_09_10_07_12_43_59.jpg]
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
korzystałem z czegoś podobnego tylko że Windows to wypuścił i rzeczywiście bardzo przydatny pasek szczególnie pogoda i księżyc zawsze to szybko i od reki mogłem sprawdzić z grubsza co sie dzieje za oknem, a wizualnie bardzo przyjemne tylko racja że spowalnia system strasznie.
Lidlowskie Bino Meade 10x50 , Celestron CPC XLT 8"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości