Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert Vanderson'a i pokaz nieba na płycie rynku w Jaśle
Ten watek kieruje glownie do dzialaczy z okolic Jasla. Tak wiec zorganizowalismy koncert z okazji otwarcia wystawy "Dogonic Kosmos". wystapi chyba znany wiekszosci czlowiek tworzacy muzyke elektroniczna Vanderson. bedzie tez pokaz laserowy. Z racji iz swiatla na plycie rynku w Jasle beda na ta okazje specjalnie pogaszone, organizujemy pokaz nieba przy pomocy teleskopow. I tu sprawa do was! Fajnie byloby gdyby ktos wspomogl nas swoja obecnoscia (wraz z teleskopem) i w ten sposob powiekszyl grono uczestnikow pokazu. Mysle ze jest to fajna okazja do zjechania sie, pogadania przy piwku Big Grin a przede wszystkim wspolnych obserwacji i zaprezentowania osobom "niewtajemniczonym" nieba "z bliska". Fragment rynku bedzie ogrodzony tasma i tam bedziemy ustawiac swoj sprzet oraz zapraszac publike do obserwacji. Na miejscu mozemy sie spodziewac ekip z TVP oraz TVN24 wiec warto sie zjawic i dodac cos od siebie przed kamera  8) . Cale przedsiewziecie zaczyna sie jutro (czwartek) ok 19.30 wiec gdyby ktos sie pisal to warto byc juz wczesniej zeby sie ulokowac i przygotowac sprzet. Poki co mamy mojeco sky watchera 127/1500 newtona 76/700 u-boota "szukacz komet" tak na posmiewisko ;D no i moze Newtona (dobson, nie pamietam parametrow lustro cos kolo 20cm) oraz Newtona 250/1520.
Liczymy na wasze wsparcie bo im nas wiecej tym efektowniej i efektywniej Wink
Pozdrawiam i chetnych prosze o posta w temacie. Info pod numerem 500806161. Do zobaczenia!
.Smile SW MAK127/1500, eq3 soligor , MT800 i takie tam..moze kiedys hEQ5
Odpowiedz
Oczywiscie jesli pogoda nie dopisze-pokazu nie bedzie. Pozdrawiam
Odpowiedz
A jeśli się zjawie po 22??  Sad To za późno??  ??? Wcześniej nie dam rady Sad
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
Raczej juz pozno... ok 22 calosc bedzie sie juz konczyc
Odpowiedz
:'( :'( :'( :'( :'( No to chyba mnie nie będzie.. ale dzwonie zaraz do ojca do pracy żeby się zwolnił i przyjechał po mnie.. bo innego transportu nie mam  Tongue A swoją drogą?? czego tak krótko??  ???
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
Koncert potem sie juz skonczyl. Niestety warunki byly kiepskie bo nie pogaszono lamp ulicznych. W przyszlosci na pewno zorganizujemy jakies wspolne obserwacje juz bez udzialu ludnosci "zwyklej" i w lepszym miejscu. Oczywiscie wrzuce temat. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Czyli zbyt wiele nie straciłem.. Wink A kiedy można się spodziewać takiej imprezy?? A w ogóle dużo było osób astro-amatorów??  Wink
Odpowiedz
Kurna czemu ja ten watek widze dopiero dzisiaj  >Sad a czytam to forum codziennie??
jestem z Lipinek 20pare kilo od Jasła

moje gg - 5798502

Jaślaki odezwijcie sie...

AstroPozdro
Taki tam miłośnik astro z własnym Bino 200/1819.....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości