Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONDA na Wikipedii
Trzeba to zatem wrzucić na wikipedię. Robi to autor, czy ja mam się tym zająć?
Odpowiedz
(02.11.09, 22:52)Radek68 link napisał(a): Trzeba to zatem wrzucić na wikipedię. Robi to autor, czy ja mam się tym zająć?

Proponuje podmien, bo to co jest na WiKi jest... khm... to nie jest to logo ktore znamy z programu ale wersja z wizytowki.
Na dodatek blednie zmodyfikowana... (przynajmniej moim zdaniem)
Odpowiedz
Ja poczekam jeszcze na zdanie numana - to w końcu on jest twórcą tej wektorowej wersji loga.
Odpowiedz
(03.11.09, 11:01)Radek68 link napisał(a): Ja poczekam jeszcze na zdanie numana - to w końcu on jest twórcą tej wektorowej wersji loga.

Slusznie, choc sam numan mowil ze dopiero wersej finalna wystawi jako .svg a takowa pojawila sie na chomiku.
Odpowiedz
Radek, wrzucaj... bo na tamto na wiki już patrzeć nie mogę Wink ale jestem za tym aby wrzucić 2 wersje (1. z czarną łezką po prawej i 2. po lewej) skoro zgodziliśmy się że obie są prawidłowe...

--
Piotr
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za miłe słowa, ale to wspólny projekt. Ja tu byłem tylko podwykonawcą. A że Wasze uwagi i wskazówki były jak najbardziej słuszne, wystarczy spojrzeć na to co wyłałem na początku.

(27.10.09, 23:36)numan link napisał(a): [...] decyzję co z tym dalej zrobić pozostawię forumowiczom - udzielam się od niedawna, więc niech ktoś z większym stażem weźmie na siebie odpowiedzialność. [...]

Radek, skoro nie macie nic przeciw to wrzucaj, bo im dłużej patrzę tym bardziej mam ochotę jeszcze je poprawiać... Wink
Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się dotrzeć do oryginału i na jego podstawie zrobić ver. 2.0.
Odpowiedz
Biorę zatem. Wrzucam na Commons na licencji CC-BY 3.0.

Jak zrobię - dam znać.
Odpowiedz
(03.11.09, 20:15)Radek68 link napisał(a): Jak zrobię - dam znać.

Chyba jest o niebo lepiej... Smile
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sonda_(prog...lewizyjny)
Odpowiedz
(03.11.09, 20:42)Radek68 link napisał(a): Chyba jest o niebo lepiej...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sonda_(prog...lewizyjny)

Chyba? (:
Jest lepiej i w koncu jest tak jak byc powinno! (:
Teraz jeszcze kwestia zmiany na angielskiej WiKi bo tam nadal straszy poprzednia wersja...
http://en.wikipedia.org/wiki/Sonda_(tv_program)

To co - teraz bierzemy sie za produkcje koszulek? (;
Odpowiedz
Jak wiecie podmieniłem logo z wiki (to z cienkim okręgiem) na logo stworzone wektorowo (format SVG).

Już dwie godziny potem ktoś (KołoFotruny) podnienił to logo na Wikimedia Commons, na swoje zrobione bitmapowo i to źle.
Revertowałem ten obraz.

Dziś wchodzę na stronę i widzę, że znów ten sam gość, tym razem jako "Ipek" (83.26.218.237) z Łodzi podmienia je na coś takiego jak w załączniku (jpg z postrzępinymi krawędziami, niestety nawet nie stylizowanymi na te z programu...) z opisem:
Poprawne logo z programu Sonda

Zaczyna mnie to irytować.

Anulowałem tę edycję, ale nie wiem na jak długo...

Załączone pliki
.jpg   Sondalogo-kolofortuny.jpg (Rozmiar: 16.69 KB / Pobrań: 183)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości