Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walkowice, astro-baza
Wczoraj Walkowice były na "występach gościnnych" w Łągu k. Starogardu Gdańskiego, u Grzybka80. Pomogłem mu w przeprowadzeniu prelekcji dla "szerokich mas" o astro amatorskim i krótkim pokazie nieba.
Impreza odbyła się w miejscowej szkole (b. ładna). Okolica i warunki w szkole - b. ładne. Poznałem animatorkę tego przedsięwzięcia, Iwonę- dyrektorkę tamtejszego Domu Kultury, siostrę Grzybka (b. ładna). Wreszcie poznałem też Magdę, żonę Grzybka (b. ładna).
Big Grin

Ej, wy z Gdańska i okolic! Gadaliśmy o zrobieniu u Grzybka czegoś takiego, jak te moje Walkowice - stałego miejsca pod ciemnym niebem, gdzie można poobserwować, jednocześnie nie narażając się na ekstremalne doznania podczas długich nocek. Tak, żeby można się ogrzać, napić, najeść, przespać. Warunki w Łągu są super.
Odpowiedz
Popieram!A jak sie jedzie do tego domu kultury?? :Smile
hanyśiak
Odpowiedz
Na zahut Hanyś, na zahut Big Grin
Odpowiedz
Jestem za, 100Km to jeszcze nie jest tak źle, więc na pewno bym tam zawitał...

Pozdrawiam
Odpowiedz
Dość niespodziewanie dla mnie Big Grin (kto czytał gdzie indziej, ten wie NA ILE niespodziewanie Wink ) najbliższy weekend jest nieaktualny- muszę siedzieć w domu. Natomiast każdy następny, z jakimiś tam wyjątkami, o których będę informował- będę siedział w Walkowicach. Zresztą w ciągu tygodnia tysz najczęściej tam jestem.

Icex, u Grzybka jest naprawdę fajowo, trzymajcie wszyscy kciuki, żeby się udało zrobić coś w takiej formie, jak u mnie.
[Obrazek: warnpmod.gif] Wypisywanie glupot na forum
[Obrazek: warnpmod.gif] Wypisywanie glupot na forum
Odpowiedz
Jeżeli będziecie coś planowali zrobić w Łęgu to dajcie znać, jestem z tamtych stron tyle tylko, że teraz mieszkam w Poznaniu i nie mam z nimi kontaktu. Na pewno przyjadę.
A Iwonka to koleżanka z dawnych czasów Smile
Odpowiedz
http://wizjalokalna.pl/14,2910.html
relacja ze spotkania w Łęgu.
Odpowiedz
Witajcie!
Jest opcja by zorganizować w sobotę 17.00 doraźne lookanko w "Astro-bazie Wieha" Walkowicach k. Czarnkowa. Zapraszam więc w imieniu 'Wodza" który z przyczyn obiektywnych nie może pisać. Jak zwykle obserwy: Kometka, Orionik, mgłwiczki, galaktyczki, gromadki  i wiele,wiele innych atrakcji, astro-bratnia atmosfera, testowanie sprzętu itd.  Byle pogoda dopisała. Wstęp wolny Smile
Odpowiedz
Gdyby nie awaria dyliżansu,  chętnie bym przybył >Sad oby pogoda dopisała choć i bez niej miło czas spędzicie
Odpowiedz
Chętnie bym wpadł ale kompletnie mi nie psuje :-\
Synta(200/1200)+ASCT http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic= Celestron 25X100 -statyw w budowie-  "Płynie się zawsze do źródeł... pod prąd... Z prądem płyną śmieci..."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości