Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisałem do prezesa TVP
Panie Tomaszu zamierzam wysłać list do prezesa TVP (o treści podobnej jaką Pan proponuje na swoich stronach) i zebrać na nim podpisy osób popierających akcję przywrócenia SONDY.

Moje pytanie: czy obok każdego z podpisów powinno być czytelne 
                      imię/nazwisko (to chyba raczej tak), adres oraz
                      ewentualnie tel.? czyli np:

Paweł Zet
    ul. ulica                                  podpis odręczny
    43-300 Bielsko-Biała
      nr telefonu

itd. następne podpisy
Wiem, byłoby lepiej gdyby każda osoba z moich znajomych/rodziny zamiast się podpisać na moim liście wysłała swój własny polecony.
Ale do tego nie uda mi się chyba zbyt dużo osób namówić.

Odpowiedz
   W dniu 07.07.2007r napisałem list do TVP i oto co otrzymałem dwa dni temu; cytuję

Szanowny Panie
     Z upoważnienia Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej S.A. Andrzeja Urbańskiego uprzejmie dziękujemy za list,w którym przypomina Pan najlepszy popularnonaukowy cykl programowy w historii TVP,   jakim była "Sonda". Podzielamy Pańską opinię, ,,Sonda''
rzeczywiście zasługuje na najwyższe oceny.
Pańską prośbę o wznowienie tego cyklu przekazaliśmy
do Telewizji Edukacyjnej.W chwili obecnej nie mozemy
jednak odpowiedzieć wiążąco,czy i kiedy powtórka
"Sondy" byłaby możliwa.
Łączymy pozdrowienia.

Z poważaniem             

REDAKTOR

Anna Klein 

Odpowiedz
o nie źle jednak odpowiadają ...
Odpowiedz
Jakiej "Telewizji Edukacyjnej"? To istnieje jeszcze jakaś telewizja edukacyjna w TVP???
Odpowiedz
ot fakt Radek a skad tv edukacyjna w tvp 
A wiec prosze o skan na priva tego listu inaczej post ten zostanie poddany powaznej modyfikacji tj cenzurze
bo cosik tu mi sie nie podoba

dziekuje

Odpowiedz
No właśnie...z tą TV Edukacyjną to chyba jakaś lipa.
Pozdrawiam
Odpowiedz
  Sam zastanawiałem się do jakiej telewizji edukacyjnej
skoro jej samej na antenie niema już od kilku lat.
Co do skanu listu od TVP to zamieszczę go na forum
najwcześniej jutrzejszym popołudniem,ponieważ za
stosowne uznałem aby pochwalić się nim w pracy,
poczym zapomniałem go zabrać ze sobą.
Odpowiedz
Kochani, mam prośbę...:-)
Może zrobicie za mnie jakąś księgę gości i podacie do niej link, umieszczę na stronach Sondy.
Mam teraz urwanie głowy ponieważ walczę o sieć internetową na moim osiedlu i może trochę głupio zaangażowałem się w organizację netu w ramach gminy. Grzęznę w oporach administracji i przebijam się przez gąsz przepisów, pisząc liczne projekty biznesplanów, pism o dotacje itp.
Pochwalę się tylko, że tym sposobem kontynuuję chlubną tradycję programu Telekomputer.
* Paweł Z. - tak pisz z podpisem i adresem.
Chętnie zobaczę scan listu - odpowiedzi z TVP.
Na mój "ODRECZNY" list do prezesa nikt nie odpowiedział.
Aż boję się powiedzieć, że oni mnie się boją.
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Dzis przypadkiem od kolegi zajmujacego sie m.in. ocena starych audycji i klasyfikacja do kasowania uslyszalem, ze od jakiegos czasu wszystkie stare audycje edukacyjne (nawet te dretwe wyklady, ktorych kiedys nie dalo sie ogladac, a teraz to dla wykatkowych masochistow Smile ) sa zachowywane. To znaczy jesli nawet on, ogladajac oceni, ze nie przedstawia to juz wartosci, to majaca ostatnie slowo redakcja bedaca dysponentem zabrania kasowac.
To sugeruje, ze planowane jest powstanie kanalu tematycznego o charakterze edukacyjnym w nieodleglej przyszlosci.

P.-S. Oczywiscie Sond ninkt nawet nie mysli skierowac do kasowania, kieruje sie programy ktore nie przedstawiaja wartosci od strony merytorycznej (postep technologii i nauki), ale nie kieruje sie tych, ktore stanowia o historii TVP - a takim jest Sonda.

P.P.-S. Kolega ten kieruje do kasacji "Spectrum" praktycznie hurtowo.... ale to zrozumiale..... dlaczego pomyslcie.
Odpowiedz
(14.09.07, 22:58)Pecus link napisał(a): do kasowania kieruje sie programy ktore nie przedstawiaja wartosci od strony merytorycznej (postep technologii i nauki), ale nie kieruje sie tych, ktore stanowia o historii TVP
P.P.-S. Kolega ten kieruje do kasacji "Spectrum" praktycznie hurtowo.... ale to zrozumiale..... dlaczego pomyslcie.

No myślę, ale już późno, więc raczej kiepsko mi to wychodzi...
Dlaczego?

PS Chyba "Spektrum"?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości