Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasadka dielektryczna 90*
(29.05.07, 22:45)polaris link napisał(a):......Myślę, że przy "ślepym teście" nie zauważyłbyś różnicy.

Ta uwaga polarisa chyba najlepiej oddaje wynik porównania. No w każdym razie jakieś istniejące(zapewne) różnice leżą poza granicą mojej percepcji.
Nasadka zachwyca jakością mechaniczną. Dla mnie ma to znaczenie z uwagi na nasadkę bino i okulary- zawsze para.

IMO Dla planujących zakup dielektryka:
nie skreślać-przenieść na koniec listy ;D
Odpowiedz
(24.06.07, 13:40)misiowaty link napisał(a):Ta uwaga polarisa chyba najlepiej oddaje wynik porównania. No w każdym razie jakieś istniejące(zapewne) różnice leżą poza granicą mojej percepcji.
Nasadka zachwyca jakością mechaniczną. Dla mnie ma to znaczenie z uwagi na nasadkę bino i okulary- zawsze para.

IMO Dla planujących zakup dielektryka:
nie skreślać-przenieść na koniec listy ;D

Dziwi mnie jak można przenieść na koniec listy coś, co bierze bezpośredni udział w jakości obrazu  :o Być może jest coś nie tak z tym WO. Sam jestem użytkownikiem dielektryka 90* tyle że Lumikona LumiBrite 90* 2"/2" i twierdzę że różnica w dawanych obrazach między nią a nasadką standardową 90* 2"/2" to... przepaść.
Odpowiedz
A ja niczego nie twierdzę. Przedstawiłem tylko swoją opinię.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
(25.02.08, 09:09)misiowaty link napisał(a):A ja niczego nie twierdzę. Przedstawiłem tylko swoją opinię.

Pozdrawiam.

Nazwij to jak chcesz, ale wystarczyło tylko napisać że to koniec twojej prywatnej listy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam.

Właśnie poszukuję nowej nasadki 2" i po przeczytaniu tego wątku zastanawiam się czy warto, czy zostać przy mim SW lub ANTARESIE którego mam. Chciałem je obydwie sprzedać i kupić Diaelektryczną/kwarcową
taką : http://astrokrak.pl/nasadki-katowe/982-n...ktric.html
Czy ktoś może testował taki sprzęt lub ma jakąś opinie na ten temat ?

pozdr
zibii
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości