Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwolnić SONDĘ z archiwum TVP!
Oj tam zaraz "flaczki wypruwamy"...

Ja to wszystko co tu robię traktuję jako przyjemność. Nic nie robię "na siłę" czy wbrew sobie.
Jeśli nawet z TVP czy iTVP nic nie wyjdzie, to mamy przecież bazę wiedzy o programie, mamy muzykę z programu, ciekawostki czy wreszczie - same SONDY!

Pisanie postów, a także czytanie waszych, to dla mnie również przyjemność.
Odpowiedz
(24.04.07, 07:31)jch link napisał(a): [...]
Dodam też, że to nie wszystkie niespodzianki, które szykuję, ale aby wszystko zadziałało jak należy, trzeba pewnej sekwencyjności zdarzeń i korelacji działań z panem Tomaszem, z którym już jestem w kontakcie. Kiedy będzie kulminacja, możecie Panowie się domyślić, bo akurat w tym roku nietrudno to odgadnąć :-) Przyznam też, że planuję kolegów bezwstydnie wykorzystać - ale to dopiero gdzieś w okolicach lipca....

Kiedy kulminacja to się domyślam, ale jaka - to już nie za bardzo. Poza tym ciekawość mnie zżera w jaki sposób mamy być "bezwstydnie wykorzystani" w okolicach lipca i dlaczego właśnie wtedy? :Smile
Odpowiedz
(30.04.07, 19:54)tompyc link napisał(a): Radek68 zrobił wpis na itvp forum i nie chwali się.
[...]
No tak, cisza na owym forum, może argument zbyt silny i trudno go podważać Wink

Tak a propos: jak można wejść na forum itvp ze strony głównej itvp???
Jak zapytałem adminów to przysłali mi link, który doskonale znam. W każdym razie jak inni mają tam trafić?

Odpowiedz
(13.05.07, 00:50)cyberas link napisał(a): W każdym razie jak inni mają tam trafić?

To jest bardzo dobre pytanie !!!!
Odpowiedz
(14.05.07, 09:21)Radek68 link napisał(a): To jest bardzo dobre pytanie !!!!

Roch odpowiada ;D (6-ty post):
http://v1.itvp.pl/forum/viewtopic.php?t=4911
To samo napisali mi w mailu dowcipnisie.

Tak a propos, to już 3-ci mój post z tego forum zastał usunięty. W jednym zapytałem "kto usuwa moje posty?" - to też usunęli.  >Sad

...a co tu dopiero mówić o udostępnieniu archiwalnych odcników!?!
Niewygodne tematy pomija się milczeniem, albo kasuje wypowiedzi i po sprawie.
Dziwię się, że i tak wiele krytycznych wypowiedzi się ostało, no ale w zamian nie ma linku ze strony głównej. Wink

Odpowiedz
(15.05.07, 13:53)cyberas link napisał(a): to już 3-ci mój post z tego forum zastał usunięty. W jednym zapytałem "kto usuwa moje posty?" - to też usunęli.  >Sad
Pamietam!
(15.05.07, 13:53)cyberas link napisał(a): ...a co tu dopiero mówić o udostępnieniu archiwalnych odcników!?!
Niewygodne tematy pomija się milczeniem, albo kasuje wypowiedzi i po sprawie.
Dziwię się, że i tak wiele krytycznych wypowiedzi się ostało, no ale w zamian nie ma linku ze strony głównej. Wink
No właśnie...
Dlatego tak dobrze, że dzięki Wam (przecież już znajomym!) jestem szczęsliwym posiadaczem wielu odcinków Sondy!
Sam mam na kilku VHS kilka odcinków, ale ile by nie było, to zawsze mało.
Co ważne - jest to całkowicie legalne. (Dlaczego -> moje wcześniejsze posty, m.in. w dziale "Prawne aspekty walki o SONDę w TV ")

Ostatnio mam trochę mało czasu na Sondę i pisanie na forum, ale mimo to codziennie zaglądam, czy ktoś coś czegoś nie napisał. Wink

Cytat:
Odpowiedz
Dostałem list:
Witam serdecznie,
Jakiś czas temu natrafiłem na Pana stronę internetową poświęconą programowi SONDA. Ze strony dowiedziałem się, że wystosował Pan list do prezesa TVP w sprawie przypadającej za niewiele ponad miesiąc 30 rocznicy powstania tego kultowego programu. Z informacji zawartej na witrynie wynika, że do dnia dzisiejszego nie otrzymał Pan w tej kwestii żadnej odpowiedzi. Czy coś jednak zmieniło się w tej sprawie?
Pozdrawiam
Tomek Dzik
z-ca redaktora naczelnego
Portal Medialny mediaFM.net
ul. Krakusa 15/2A
30-530 Kraków
kom. 600 172-255
fax. (12) 383-23-46
tomek.dzik@mediafm.net
GG: 667851
www.mediafm.net
Odpowiadam:
Nic nie zmieniło się w tej sprawie. Każdy sojusznik mile widziany. Nikit nie koordynuje tej akcji, dyskutujemy na forum: http://astro4u.net/yabbse/index.php?PHPS...127.25#bot
Pozdrawiam, Tomasz Pyć
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Panowie jesli spotkanie namnie wychodzi może jednak wyjdzie nam choćiaż ten lisy (listy)
Proponuję 2 metody
1. List tzw krążacy (tworzę list) i wysyłam ją pierwszemu osoba ta następnej itd po max zebraniu podpisów wysyłamy go do TVP
Tu zobawiazuję się być koordynatorem przedzsięwzięcia tzn kontroluje gdzie jest dany list o zbieram dowody nadań etc ...

2. Każdy z nas wysyła list o swej treści (lub jednej konkretnej uzgodnionej do TVP)
oczywisćie też to mogę w jakiś sposób koordynować

Więc

Proszę o podjecie decyzji ktora forma ( mogę zbierać głosy proszę wieć sie wpisywać) i lub wysyłać info a priva

Odpowiedz
Od zaraz nr 2, ale potem nawet nr 1 j.w.
Proponuję treść listu do uzgodnienia:

"Prezes Telewizji Polskiej SA
ul. J.P. Woronicza 17
00-999 Warszawa
Panie Prezesie,
w dniu 8 września 2007 r. przypada 30 rocznica emisji pierwszego programu z cyklu SONDA na antenie TVP. Jest to znakomita okazja by przypomnieć Widzom najlepszy program popularnonaukowy w historii polskiej telewizji.
Współautor programu, red. Tomasz Pyć, wysłał do Pana list w tej sprawie 12 czerwca 2007 r.
Nie uzyskał odpowiedzi.
Proponowane przez niego równoległe akcje:
1. Wznowienie powtórkowych emisji programu w TVP1, czwartek, godz. 18;
2. Uruchomienie przekazu strumieniowego w iTVP;
3. Wydanie ocalałych programów na DVD;
uważam za celowe, bowiem w obecnej ofercie TVP nie znajduję programu o porównywalnym poziomie.
Przypomnienie SONDY znakomicie wzmocniłoby wizerunek TVP .
miejscowość, data, podpis."
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Witam  Wszystkich.

Czytając sobie zachodnie fora trafiłem na taką ciekawą akcję : http://www.nutsonline.com/jericho.

U nas nie ma orzeszków online, ale tak sobie pomyślałem jakby przygotować gotową petycję/pismo w pdf np. Pana Tomasza. Taki pdf - łatwiej było by rozpropagować po różnych forach na zasadzie "...ludziska jeżeli chcecie uratować Sondę od zapomnienia wydrukujcie i wyślijcie to pismo z własnym podpisem na adres...". Ewentualnie zmniejszoną wersję tej petycji sformatowaną tak żeby można było by przykleić na dowolną kartę pocztową - żeby tylko znaczek nakleić i wysłać.

20 tonami nie zasypie się TVP, ale 50-100 szt w różnych terminach może już zdziwić. Sam wyślę za całą moją rodzinę  ;D. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości