Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton Messiera Czarnków 13-15.04
Wstępnie, choć już wiążąco, zapowiadam następne spotkanie zaraz po OZMIE, czyli w terminie 13-19 sierpień (znuff od czynastego Big Grin ).

Koszty będą podobne jak na poprzednim zlocie, a miejscówka jest taka:
http://www.zsl-goraj.cil.pl/zdjecia.html

Nie powiem, miejsce nie jest idealne na obserwacje, przeszkadzają trochę drzewa, ale większość nieba jest w zasięgu. Natomiast to dostępne niebo jest absolutnie ciemne Smile Noclegi w pałacu, w extra klimatycznym miejscu. A jak ktoś będzie chciał mieć niemal cały horyzont w zasięgu- baza w Walkowicach będzie do dyspozycji, zresztą idealne miejsca są w odległosci raptem kilometra od szkoły.
Odpowiedz
Wiesiu już zaczynam odliczać dni do zlotu. Goraj to piekny kompleks, byłem tam pare razy, kiedyś to było chyba Technikum Leśne, widoki będą cudowne. Zgłaszam akces.
Odpowiedz
Hmmm... teraz zauważyłem, że równolegle organizuje zlot Papatki w Belęcinie. Spróbuję przesunąć termin zlotu na 30 lipiec - 5 sierpień, chyba że mnie zahukacie Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości