Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sympatyczna wizyta w Muzeum Techniki
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Romanowi Fangorowi z Muzeum Techniki w Warszawskim Pałacu Kultury za umilenie nam wczorajszych odwiedzin w muzeum ciekawymi opowieściami z prezentacją fotografii, w tym również pochodzących z PTMA.
To niezmiernie miło spotkać osobę, która z taką radością dzieli swoje pasje z innymi.
Pozdrawiamy.
Odpowiedz
(07.01.08, 11:57)yapann link napisał(a):Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Romanowi Fangorowi z Muzeum Techniki w Warszawskim Pałacu Kultury za umilenie nam wczorajszych odwiedzin w muzeum ciekawymi opowieściami z prezentacją fotografii, w tym również pochodzących z PTMA.
To niezmiernie miło spotkać osobę, która z taką radością dzieli swoje pasje z innymi.
Pozdrawiamy.

Doskonale Was rozumiem. Ja po takich bytnościach w planetarium w Muzeum Techniki pod koniec roku 1978, kiedy była czynna wystawa "Sam możesz poznać Wszechświat", na której widziałem, jak Roman Fangor szlifuje autentyczne zwierciadło, opowiada niesamowicie interesująco o astronomii, można było sobie także zmierzyć refleks (przyrząd ten używany przez obserwatorów zjawisk zakryciowych PTMA cieszył się olbrzymim powodzeniem w Muzeum - kolejki były długie) złapałem na dobre kontakt z PTMA i zapisałem się do Towarzystwa 19 stycznia 1979 roku. Za kilka dni mija mi 28 lat jak jestem w PTMA  Zawsze miło wspominam tamte czasy.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości