Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Będąc Młodym Fizykiem... Nonsensy z nauki polskiej i zagranicznej
(22.01.07, 00:06)aom (Ania) link napisał(a): W samej rzeczy, książka "Energia kształtów" mówi to samo.  Wink

Probowałem też z tytoniem ; ulegał polepszeniu , ale raczej na krotko - 1-2 dni .
Nie probowałem niestety z żywnoscią , a to mogloby byc ciekawe .
Odpowiedz
(22.01.07, 10:04)bod link napisał(a): Probowałem też z tytoniem ; ulegał polepszeniu , ale raczej na krotko - 1-2 dni .
Nie probowałem niestety z żywnoscią , a to mogloby byc ciekawe .

A czy tak samo jest z płcią przeciwną? Smile Polepszenie, nawet na krótko ucieszyłoby każdego męzczyznę!!
Odpowiedz
Ja tu raczej widzę pole do popisu, jeśli chodzi o "poprawianie" u płci męskiej...  ;D ;D ;D Za pomocą piramidki...
Odpowiedz
(22.01.07, 00:03)bod link napisał(a): Bardzo dawno temu  zrobilem piramidke i ... żyletki się ostrzyły.
Ważne bylo położenie owej żyletki względem wysokości od podstawy i osi połnoc- południe .

A jak sprawdzałeś, że te żyletki się ostrzą?
Odpowiedz
(22.01.07, 12:33)aom (Ania) link napisał(a): Ja tu raczej widzę pole do popisu, jeśli chodzi o "poprawianie" u płci męskiej...  ;D ;D ;D Za pomocą piramidki...

W razie czego (oczywiście dla dobra nauki!) zgłaszam się na ochotnika! A jak mialby taki eksperyment wygladac?? Smile
Odpowiedz
(22.01.07, 12:38)aom (Ania) link napisał(a): A jak sprawdzałeś, że te żyletki się ostrzą?
Goląc się nimi.Smile)
Poza tym po wyjęciu z piramidki bylo wyrażnie widac cieniutki błyszczący brzeg na ostrzu .
Odpowiedz
(22.01.07, 14:56)bod link napisał(a): Poza tym po wyjęciu z piramidki bylo wyrażnie widac cieniutki błyszczący brzeg na ostrzu .

A bez piramidki nie widziałeś na żyletce takiego brzegu?  Smile
Odpowiedz
(22.01.07, 14:42)kanarkusmaximus link napisał(a): W razie czego (oczywiście dla dobra nauki!) zgłaszam się na ochotnika! A jak mialby taki eksperyment wygladac?? Smile
Tu chwilowo pozostawiam pole dla wyobraźni Szanownych Czytelników... Może jeszcze podgrzeję wam wyobraźnię wiadomością, że prof. Królicki organizował już był kompleksowe "kąpiele energetyczne" pod piramidą  Wink
Odpowiedz
Podobno kąpielówki trzema mieć z siatki drucianej (klatka Faradaya), żeby sobie na miękko nie podgrzać tego i owego.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
(22.01.07, 17:05)aom (Ania) link napisał(a): A bez piramidki nie widziałeś na żyletce takiego brzegu?  Smile

Nie było tego świecącego brzegu i żyletki byly zwyczajnie tępe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości