Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje różne
Witam.
Niestety wszystko mam zainstalowane Sad i nie działa, zmiana formatu daty na różne dziwne kombinacje zaowocowała tym, że mogę kod do programu wpisać , bo okno z użytkownikiem i kodem też się nie uruchamiało. Generalnie to być może wina win 7 starter i jego okrojenia. Ale jedno jest pozytywne, jak zignoruję okienko z błędem formatu daty i po każdym uruchomieniu programu ustawię przyciskiem aktualną datę i czas. To program chodzi dość bezproblemowo. Co prawda przy niektórych operacjach (np uaktualnianie i czasami opcja ZiW) wyskakuje błąd ale idzie się do tego przyzwyczaić. Jeszcze spróbuję powalczyć, ale jak się nie uda to też da się z tym błędem żyć

Pozdrawiam Andrzej 
Synta 8'', Mak127, SkyMaster 15x70 + parę okularów
Odpowiedz
(15.02.10, 18:35)andyk link napisał(a): Witam.
Niestety wszystko mam zainstalowane Sad i nie działa, zmiana formatu daty na różne dziwne kombinacje zaowocowała tym, że mogę kod do programu wpisać , bo okno z użytkownikiem i kodem też się nie uruchamiało. Generalnie to być może wina win 7 starter i jego okrojenia. Ale jedno jest pozytywne, jak zignoruję okienko z błędem formatu daty i po każdym uruchomieniu programu ustawię przyciskiem aktualną datę i czas. To program chodzi dość bezproblemowo. Co prawda przy niektórych operacjach (np uaktualnianie i czasami opcja ZiW) wyskakuje błąd ale idzie się do tego przyzwyczaić. Jeszcze spróbuję powalczyć, ale jak się nie uda to też da się z tym błędem żyć

Pozdrawiam Andrzej 

Przykro mi andyk, że nie mozesz w pełni użytkować programu. Jednak warto spróbować powalczyć z systemem, aby zobaczyć za jakieś dwa tygodnie wersję 16.
Zupełna zmiana kilku mapek. Jeśli ktoś kiedykolwiek używał AstroJaWila, to myślę, że bedzie miło zaskoczony. Walcz dalej, albo po prostu kup pełny system ... np XP Smile
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Z AstroJawila na pewno nie zrezygnuję Smile, netbook, kupiłem po to aby nie wykończyć za szybko mojego "głównego " komputera i dla jego wagi i baterii. Więc "błędy" mi nic a nic nie przeszkadzają. Co nie znaczy że nie będę próbował powalczyć, żeby  chodził tak jak trzeba.  Smile. A widząc próbki mapek 16 już się nie mogę doczekać.

Pozdrawiam Andrzej
Odpowiedz
(15.02.10, 18:35)andyk link napisał(a): Witam.

Pozdrawiam Andrzej 
Jest na to tylko jedna rada. Ja dość długo borykałem się z tą datą systemową i w końcu fachowiec zrobił co trzeba i teraz działa jak należy. Myślę, że u Ciebie jest to samo.Wejdź w panel sterowania, ustawienia regionalne i tam jest ustawienie formatu daty. Wydaje mi się, że u mnie ustawił pomiędzy miesiącem a dniem myślniki i teraz działa. Nawet działa miesięcznik a wtedy wyskakiwała data z 2002 roku. Sprawdź czy nie chodzi o to samo.
Pozdrawiam!
Tadek
Takos- Synta 200 x 1000.   Mieszkam i obserwuję N.52,817 i E.16,833[Obrazek: b9464986055e233cm.jpg]
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo na temat wersji start Windy7 to trudno ją uznać nawet za "system". Dokładnie się nie zgłębiałem w tajniki techniczne, ale:
- nie ma polskiej wersji językowej (chyba dlatego, że Polacy są narodem bogatym i nie potrzebują najtańszych wersji),
- w starterze można uruchomić maksymalnie jednocześnie do 3 aplikacji. Nie wiem, czy mówiąc aplikacje microsoftowcy rozumieli tu programy czy procesy. Ale nawet jeśli programy to AJW ma 2 bo główny i aktualizator. Zostaje tylko 1 miejsce na jakiś antywir i wsio.

Mam nadzieję, że się mylę, ale tak niedawno słyszałem od kolegów po fachu.
Pozdrawiam Łukasz Wojtyniak Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne www.poa.com.pl www.informatyka.poa.com.pl Zjawiska LIVE [Obrazek: button_poa.jpg]
Odpowiedz
Witam.
Wstawianie myślników w formacie daty przerabiałem, podobnie jak różne inne opcje ustawie daty też. Co do Win 7 starter to jest,  wersja po polsku , można otwierać okienka do bólu. A że  system okrojony to prawda. Ale aż tak zły nie jest i zawsze legalny.

Pozdrawiam Andrzej
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości