Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddział Pomorski - Strikes Back...
Niestety, w temacie strony www mamy pecha (zresztą nie tylko nasz Oddział), bo zajmowały się tym kolejno różne osoby. I każda okazywała się być, nazwijmy to łagodnie, nieodpowiedzialna. A odpowiedzialnych ochotników na horyzoncie jakoś nie widać. Ale to się zmieni po najbliższych wyborach.

Co do wybiegu. Jest piękny taras "restauracyjny" na wysokości II piętra stanowiący jednocześnie dach budynku. Będziemy Cię wnikliwie oglądać rozwaleni w okolicznych fotelach. Bardziej dociekliwi, ale obdarzeni lepszym wzrokiem, będą zapewne obserwować nowy nabytek z dołu, z trawnika przed budynkiem. No chyba, że będziesz w dżinsach...  Sad

Nie mam fotki tego tarasu, ale są trzy inne:
[Obrazek: cyranka1.jpg][Obrazek: cyranka2.jpg][Obrazek: cyranka3.jpg]
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
(18.01.07, 15:44)Anka_U link napisał(a): O, matko, znalazłam w googlach, że Czernica należy do sołectwa Męcikał.

A obok jest Mylof z hodowlą pstrągów (wędzone mają najlepsze w Układzie Słonecznym). A jak ktoś interesuje się modą, to niedaleko są Swornegacie.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
(18.01.07, 12:02)El_Capitano link napisał(a): Niestety, w temacie strony www mamy pecha (zresztą nie tylko nasz Oddział), bo zajmowały się tym kolejno różne osoby. I każda okazywała się być, nazwijmy to łagodnie, nieodpowiedzialna. A odpowiedzialnych ochotników na horyzoncie jakoś nie widać. Ale to się zmieni po najbliższych wyborach.
Obawiam się, ze kwestia strony internetowej zostanie rozwiązana duuużo wcześniej.  ;D
Po ostatnim spotkaniu moja lepsza połowa zobowiązała się do stworzenia i prowadzenia takiej strony, więc juz niedługo... juz niedługo.
Doświadczenie w tej materii ma, zapału też nie mniej, więc wszystko jest na dobrej drodze.
Serwer sie za chwilkę znajdzie i strona zacznie ŻYć

Co do problemu "zlotu" to powiem tyle...
Drzewiej bywało tak, że chętni na podglądanie gwiazdek i tych innych tam na niebku, spotykali sie w domu u jednego z członków na "polu pod Gdynia", gdzie warunki odbiegały od idealnych, ale chęci było mnóstwo. Są chęci - jest spotkanie i taka idea powinna nam przyświecać.
Chcemy się spotkać to do siebie dzwonimy, umawiamy się i spędzamy miło czas. Nie ma pogody, nie ma chęci - to relaksujemy się w inny sposób (solo bądź w podgrupach Smile)
Przy tej formie istnieje teoretyczny problem odpowiedniego systemu powiadamiania, ale i z tym w praktyce (jak to już udowodniono) można sobie poradzić. W erze telefonów komórkowych i (niemal) wszędzie dostępnego internetu... jest to do zrobienia.

Idea organizowanych i nagłaśnianych (bądź nie - jak to również bywało, o czym wspomniał już El_C.) spotkań ma sens jeśli robimy coś na skalę masową. Bardzo mi się podobała forma OZMY, ale tylko do pewnego czasu, kiedy to jeszcze miało wydźwięk miłośniczy, a nie imprezowy.
Dzisiaj ogłaszanie powinno znaczyć "informowanie" jak największej ilości ludzi o tym co robimy (np pokazy nieba dla mieszkańców miast) i "propagowanie" naszej (a jeśli chodzi o PTMA to nawet statutowej) działalności, lokalnie - radio, telewizja, gazety... w skrócie środki masowego przekazu.

To moje zdanie w tym temacie...
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości