Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starry Night Pro Plus 6
Bawiłem się u kumpla full wypasioną najnowszą wersją Starry Nighta i widzę, że potrzeba do tego komputera jak do najnowszych gier.
Tak więc posiadaczom sprzętu sprzed roku lub więcej radzę pozostać przy wersji 5.

Z realizmem trochę nawet przesadzili - wszystko jest oparte na zdjęciach tym razem. Niby fajnie ale teraz to wolno chodzi.
Full wersja zajmuje kilkanaście GB na dysku, instalacja minimalna 2,5 GB.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Wersja 5.8.2 ma już wysokie wymagania. Ja mam 512 MB i mi sie "krzaczy". Ale program jest wypas!
Odpowiedz
Też trochę szperałem przy tym nowym Starry Night 6 i jakoś mnie zbytnio do niego nie ciągnie. Niby wszystko ma a jednak wolę CdC tudzież dla szybkiego sprawdzenia pozycji planet Stellarium lub WinStars 2. Ogólnie zarembisty program, fotorealistyczna grafika, wymagania niemałe (mnie akurat nie dotyczą ;D ) cholernie dużo funkcji i możliwości. Zostawię go na twardzielu jeszcze przez jakiś czas i zobaczę, czy przyda mi się w przyszłości.
Optisan 76mm, Lornetka Nikon Action 8x40, Lornetka 7x50, Analog Zenit 122B, Cyfrowy Samsung Digimax S500 i oczy
Odpowiedz
pytanie za 100 punktów
czy dziala na nowej Viśta wio  ???
hmmmmm...
Odpowiedz
Hej
Mam SN 5.8 - próba sterowania nim Sphinxa kończy się niepowodzeniem.
Zawiesza się co chwila, nie może się połączyć poprawnie i stabilnie.
Może wersja 6 ma jakieś poprawki.
Są tutaj osoby które by udostępniły wersję 6 ?

Pablo
W zamian inny sofcik np. The Sky 6
Odpowiedz
Używałem Starry Night Pro 5 lecz nie zachwycił mnie tak strasznie ;/. Wszystko ładnie, ślicznie lecz dla mnie przesadzone Tongue. Używam takiego programu jak AstroJaWill Smile i kilka innych m.in. Orbitron.

Pozdrawiam, Adam.
Teleskop: Synta 8", Crayford. Okulary: NLV 6mm, TV Plossl 8mm, W70 15 i 25mm. Filtry: UltraBlock 1,25" i polaryzacyjny Celestron. Akcesoria: Kolimator laserowy i inne. Canon 350d, statyw SLIK Pro 330DX Należę do grupy Perseusz - Nieformalna grupa miłośników Astronomii
Odpowiedz
Starry night to program swietny dla poczatkujacych, wszystko bardzo plastycznie i prosto przedstawione. Idealny na pokazy dla laikow, bo jako jedyny znany mi program potrafi oddac piekno nocnego nieba.
Niestety ta plastycznosc i piekno ma swoje wymagania, dlatego teraz uzywam CDC, szybciusienko chodzi, raz dwa robie sobie potrzebne mapki i nie trace czasu przy kompie Smile
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
witam na forum dotyczącego oprogramowania.Ja równiez posiadam ten wspaniały ''kombajn''astronomiczny w wersji pro ,miałem poprzednie starsze ,ale według mnie ten 6.0.4 jest dokładniejszy,zostały wprowadzone tzw poprawki (ma 7.5 punkta na 10 mozliwych Winkco prawda nie podaje dokładnych wartościefemeryd planet np. rozmiary kątowe tarcz w zaokrągleniu podaje 25''sek  max opozycja ,przeciwstawienie w 2003 roku (28 sierpień)jak równiez jasnośc magnitudo co uwazam że jest bardzo ważne. w nowej wersji jest także wprowadzony tzw podkład ambientu czyli spiew ptaków,szum liści na wietrze  i ogrom ,ogrom funkcji ale niestety dla dobrze znajacych angielski  pozdro[Obrazek: img%5D%5Bimg%5D]
''seeing is believing'' Optisan STAR 150/750mm  lornetka SAKURA 10X50mm ''See the stars they're shining bright Everything's alright tonight''(DM) ''SkyLuxa 70/700mm polecam tym, którzy po raz pierwszy chcą „oświadczyć” się pani Astronomii
Odpowiedz
pytam użytkowników tego softu,czy istniene spolszczenie do starry night ? jak tak do dajcie jakiś link pozdro...
''seeing is believing'' Optisan STAR 150/750mm  lornetka SAKURA 10X50mm ''See the stars they're shining bright Everything's alright tonight''(DM) ''SkyLuxa 70/700mm polecam tym, którzy po raz pierwszy chcą „oświadczyć” się pani Astronomii
Odpowiedz
Nie istnieje
Marek Substyk - Portal Astronomiczny AstroCD http://www.astrocd.pl Sklep internetowy AstroCD - http://www.sklep.astrocd.pl e-mail: redakcja@astrocd.pl tel. (0-32) 771-97-09, (0-880) 184-000 GPS: 50°18'13"N / 18°56'36"E / 290 m. n.p.m. GaduGadu: 1000693 ================
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości