Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykład toruńskiego PTMA i koncert Quidam dla chętnych
Już za tydzień, 11 grudnia o godzinie 18:00 dr Piotr Wąż z Centrum Astronomii UMK będzie mówił na temat: "Armagedon – Jakich Ciał Niebieskich należy się bać!". Wykład odbędzie sie w ramach cyklu organizowanego przez toruński oddział PTMA. Wszystkich chętnych zapraszamy. Jeśli będą chętni spoza Torunia, możemy spóbować zorganizować jakieś dodatkowe atrakcje. W grę wchodzą (w kolejności od łatwych do tych dla prawdziwych twardzieli) zwiedzanie Obserwatorium w Piwnicach, zawracanie Wisły kijem, noc w łóżku Kopernika, oko w oko z twórcami "Planetarium", bitwa na pierniki toruńskie, rzut moherem na odległość, wizyta w TV Trwam.
O godzinie 20. jest tego dnia koncert zespołu Quidam. Co prawda nie specjalnie dla nas, ale za to tanio. Szczegóły na stronie: http://www.odnowa.umk.pl/main.php?PAGE=p...f5f5559e06
Przed koncertem każdy będzie mógł się zaopatrzyć w sklepach na Starówce w pamiątkowy berecik.
A gdyby była pogoda, to może na koniec zrobimy mały wypad na obserwacje.
Pozdrawiam
Piotr

PS. Jeśli są chętni na koncert, proszę o kontakt - koncert jest na małej scenie i może trzeba będzie wcześniej bilety kupić.
Plany zasadniczo mamy takie, że wykład jak zwykle o 18., a po nim zamiast do Nieba jedziemy do Od Nowy. Oczywiście, jeśli nie będzie chętnych na koncert, spotykamy się w Niebie, jak zwykle. Co do przedwykładowych atrakcji standardem jest wizyta w Niebie na piwku "otwierającym drzwi percepcji". Jakby była wola i potrzeba innych atrakcji, również prosimy o kontakt.
Pozdrawiam Piotr Lamparski Skype: piotr-lamparski Celestron 80ED, ETX-70AT, MTO-11, lornetki
Odpowiedz
Piotrze - oczekujcie na moje przybycie ;D ;D ;D

Ori
Odpowiedz
Wiem  Big Grin
Jutro kupuję bilety na koncert, również dla Ciebie. Jak na teraz, kupuję 6 biletów. Jeśli ktoś byłby jeszcze chętny, moja komórka: 880 499 168
Pozdrawiam
Piotr
PS. Oczywiście spotykamy się na początku (17.00) w Niebie.
Pozdrawiam Piotr Lamparski Skype: piotr-lamparski Celestron 80ED, ETX-70AT, MTO-11, lornetki
Odpowiedz
Bilety kupione. Spotykamy się w Niebie o 17. albo w Ratuszu o 18. lub ewentualnie na koncercie w Od Nowie o 20.
Pozdrawiam
Piotr
[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=17231]
Odpowiedz
ooooooo mama! - jak by opowiedział Johhny Bravo
hmmmmm...
Odpowiedz
i już po wszystkim...
Fajnie było...

Ori2711
Odpowiedz
(13.12.06, 00:10)Anna link napisał(a): No, właśnie, jak było? Mam na myśli głównie wykład...

Wydaje mi sie..., ze wszyscy oczekiwali wiele wiecej na tym wykladzie..., ale spotkanie astro spolecznosci nadrobilo w 100% czas Wink

Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości