Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONDA on English Wikipedia
Chcę z Wami skonsultować pewien pomysł.
Chciałabym zrobić choć krótką notkę o Sondzie na anglojęzycznej Wikipedii.

a) Czy ktoś z was ma doświadczenie w robieniu wersji językowych stron w Wikipedii? Chodzi mi o sprawy techniczne, bo słabo się orientuję w sposobie redagowania tych ich stron.

b) Czy ktoś z was zna biegle angielski? Ja znam bardzo dobrze, ale nie biegle i po napisaniu potrzebowałabym kogoś do ewentualnego poprawienia błędów stylistycznych. 
Odpowiedz
Hmm, chyba się wydam.
Mam trochę rodziny w UK (od strony żony) dzieci urodzone z powstańców warszawskich. Kropnij tę notkę, poproszę ich o wystylizowanie.
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Aniu, czy oferta ważna?
Odpowiedz
Hi, hi

http://en.wikipedia.org/wiki/Sonda_%28tv_program%29

Fakt, że bardzo skromna informacja.
Odpowiedz
Zajrzyjcie teraz na tamtą stronę.
Poprzednia krótka notka nie była moja.

Pasowałoby wkleić tam jakiś obrazek z Sondy, najlepiej czołówkę, albo zdjęcie Kurka i Kamińskiego. Jednak nie wiem, czy jest to zgodne z prawami autorskimi?
Odpowiedz
Tak w ogóle, to na sieci wcale nie ma zdjęć z Sondy. Poza stroną pana Tomasza, gdzie są też dość nieliczne i malutkie. Czy w związku z tym byłoby wykroczeniem przeciwko prawu autorskiemu, gdyby porobić zrzuty z ekranu z różnych odcinków? Czy takie obrazki nadawałyby się do Wikipedii?
Odpowiedz
Wysłałem Twój tekst do sprawdzenia u szwagra w Londynie. Zobaczymy co odpowie.
Odpowiedz
Mogę coś doklepać w eng z tym ze z gramatyką eng u mnie nie najlepiej Smile
Postaram się w wolnej chwili ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości