Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100ED maaaam...
witam,
naaaareszcie ;D Walczylem kilka miesiecy, polowalem, mailowalem, plakalem ale wreszcie sie udalo...
Kupilem dzisiaj SW 100ED (niebieska OTA). Jest po prostu przepiekny. Sprzet uzywany ale w idealnym stanie. Niestety pogoda nie dopisala zeby polookac ale mam nadzieje ze juz niedlugo!

Przyznam ze latwo nie bylo. W UK jest odpowiednik Astromarta. Dzieki niemu uniknac mozna klopotow z transportem, obgryzania paznokci w UC itp.
Dosc szybko zdobylem kontakt z wlascicielem 1szego sprzetu. Cena byla calkiem calkiem - 700 USD. Niestety (pisalem juz o tym) jakis dziwny koles, wiec musialem odpuscic. Calkiem niedawno mialem dograny kolejny taki sam sprzet - tym razem 325 funcikow. Juz bylo dograne i jus sie cieszylem... Ale Richard sprzedal sprzet komus innemu. Wyobrazcie sobie jaka mialem mine jak w poniedzialek mi napisal ze weekendowa cisze zrozumial jako rezygnacje z zakupu  :'(

Rychard na otarcie lez przeslal mi link do kolejnego ogloszenia o 100ED. No i poszedlem tym tropem - udalo sie i dzisiaj juz go mam w domciu. Okazalo sie rowniez ze i cenowo bylo calkiem milo bo kupilem go za rowno 300 funtow.

Strasznie sie ciesze ;D

Serdeczne podziekowania dla Astronoc i Jurqa. Astronoce sprawily ze sie zdecydowalem na 100 - a mialem kupowac 80tke (kapitalny test). Jureq natomiast pomog przygotowac mi sie na przetestowanie sprzetu i sprzedal mi sporo tipow jak co i kiedy  Big Grin

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Gratuluję nowego sprzęciku Wink
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz
Hej !

Gratuluję zakupu sprzetu !

Jestem przekonany , że bedziesz zadowolony .

Czy mógłbys podac link do strony w  UK , o której wspomniałeś ?

Pozdrawiam Radek F
Odpowiedz
(25.11.06, 21:16)AdrianP link napisał(a): To kiedy pierwsze obserwejszyns?

takie niepelne (w warunkach polowycj) bylo - lookalem na Ksiezyc. Szkoda tylko ze to bylo naprawde strasznie polowe testowanie

(25.11.06, 21:18)Radekf link napisał(a): Czy mógłbys podac link do strony w  UK , o której wspomniałeś ?

link mam w pracy  Sad
sprobuje poszukac - jak sie nie uda to podrzuce w poniedzialek Smile Ostatnio byl 80ED za 190 Ł

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Witamy w rodzinie posiadaczy ED-ków!
Pozdrawiam Piotr Sky Watcher 80ED na GPD-2 BPC 15x50 <b>http://republika.pl/piotrpe/</b>
Odpowiedz
(25.11.06, 21:52)PiotrPe link napisał(a): Witamy w rodzinie posiadaczy ED-ków!

juppi  ;D

mam adresik: http://www.astrobuysell.com/uk/
Odpowiedz
Gratuluję i czekamy na pierwsze opinie!  Smile
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Dzięki za linak Smile .

Pozdr. RF
Odpowiedz
witam,
wlasnie odebralem montaz do mojego nowego EDka! LXD55 Smile
podziekowania dla Jurqa za pomoc!

BTW: dluuugo bez Autostara nie wytrzymalem Wink
Odpowiedz
Witam!!

Ogladalem sprzet ze strony w uk i ma  pytanie odnosnie kupowania.
Czy przed zakupem ogladales sprzet? jak z wysylka?

Pozdrawiam
Celestron 114SLT+C8N Pozdrawiam Lukasz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości