Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz Sondy
Proponuję wątek, który powinien mieścić się w gadgetach.
Ani to kubek, ani koszulka.
Postanowiłem zrobić coś konkretnego.
Na ftp Piotra w katalogu tompyc znajdziecie plik: 1_2007.pub (program MS Publisher) z kalendarzem Sondy. W nagłówku użyłem projektu nr 6 Piotra. Każdy może to sobie sam wydrukować. Doradzam odpowiedniej jakości papier. Możliwe modyfikacje rozliczne.
To jest konkret. Malutkie toto, ale do zrobienia w domu.
Może jakaś podkładka pod mysz urodzi się z tego?
Admin - może warto już połączyć 3 wątki gadgetów w jeden?
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu nie mogę dostać się na FTPa Piotra...
A nawet jak się dostanę, to kalendarz jest w MS Publisherze a ja go nie mam. Więc nie skorzystam, a szkoda.
Odpowiedz
(26.11.06, 22:24)Radek68 link napisał(a): Od jakiegoś czasu nie mogę dostać się na FTPa Piotra...
A nawet jak się dostanę, to kalendarz jest w MS Publisherze a ja go nie mam. Więc nie skorzystam, a szkoda.

Radek, nie jesteś na bieżąco... nie czytasz forum.... Smile zajrzyj do działu linki. serwer zmienił adres z numerków na: sonda.nowiny.pl

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
(17.11.06, 21:08)tompyc link napisał(a): Admin - może warto już połączyć 3 wątki gadgetów w jeden?

Uważam, że nie warto bo połączenie wiadomości z trzech różnych wątków z zaczętymi i  niedokończonymi projektami różnych gadgetów conajwyżej da tyle że wszystko się wymiesza treścią bo wiadomości poukładają się autmatycznie według daty powstania a nie tego kto o czym pisał. Innymi słowy będzie - groch z kapustą. Ponownie proponuję doprowadzenie choć jednego projektu do końca i zamknięcie wątku z danym tematem.
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
Cytat:serwer zmienił adres

Faktycznie zmienił... :o
Już mi działa  ;D

Co do połączenia wątków jestem tego samego zdania co administrator.

Odpowiedz
wysłałem na ftp kalendarz w formacie jpg
Odpowiedz
Miałem wcześniej już napisać - wisi u mnie w pracy przy komputerze Smile
Odpowiedz
Jak bedę miał czas (a w grudniu troszkę go będę miał Smile ) to poskrobię coś przy kalendarzu na rok 2008.
Także kalendarz będzie. Myślę o 12 osobnych kartach formatu A4 (do wydrukowania na każdej drukarce).
Odpowiedz
Czy robienie kalendarza to już tradycja tego forum?
Odpowiedz
(28.11.07, 22:49)tompyc link napisał(a): Czy robienie kalendarza to już tradycja tego forum?

Kalendarz forum był w roku 2006, teraz jest planowany na rok 2008 (wątki o kalendarzu: http://astro4u.net/yabbse/index.php?board=37.0 )
Natomiast kalendarz SONDY to - można powiedzieć jeszcze nie tradycja, no bo w tym roku był pierwszy, ale fajnie by było gdyby takową się stał.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości