Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ankieta: Czy jeste? za ponown? emisj? ca?ego cyklu program? "Sonda" w TV ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zdecydowanie TAK !
0%
0 0%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Zdecydowanie NIE !
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archeo
Jeżeli chodzi o wypowiedź Rocha, to jest to uogólnienie (zwracam uwagę na słówko "z reguły"), więc może, a jeśli chodzi o PW od Ani/TomPycia jak mniemam - SUPER Smile
Odpowiedz
Oni tak szybko odpowiadaja? Niesamowite  :o :o :o

Trzymam kciuki zeby cos z tego wyszlo Smile
Odpowiedz
(26.06.06, 11:42)aom (Ania) link napisał(a): Szanowni Panowie,
Jeszcze jedna ważna wiadomość na priv.

Nie uważacie że tego typu informacje są tylko zaśmiecaniem wątku?
Nic nie wnoszą do sprawy, a odbiorca i tak ma powiadomienie...
To jest FORUM a nie jakieś GG

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
Nie za bardzo rozumiem i widzę przeszokdy czemu to nie można emitować w ITVP programów sprzed 94 roku ??? Na iTVP można znaleść program labolatorium z 1985 to czemu miało by ni być SONDY ???
Nie widzę tu żadnych przeszkud technicznych ...
Odpowiedz
A minimalne transfery o których pisałem to tylko dla informacji o tym jakiej jakości strumień można sensownie oglądać oczywiście iTVP ma szerokie łącza i tylko od łącza użytkownika zależy co wybierze !!!
Odpowiedz
a czy jest mozliwe przy uzyciu tego rippera ściągięcie wersji przeznaczonej dla wyższego transferu by móc potem spokojnie obejrzeć bez ściągania jako strumień?

Żeby było jaśniej: mam łącze 190kbit a chciałbym choćby na raty ściągnąć wersję, w której obraz jest normalny a nie jak dla komórek.
Próbowałem oglądać jakiś program ale dałem sobie spokój przy jakości 128kbit.
Jakby się udało zmontować to co jest na full to moznaby spokojnie obejrzeć.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
dla aom
Ogryzki mają nieustalone prawo własności. Niektóre wyglądają na podarowane przez firmy z Australii, inne są prywatne, np. z hotelu fotki.
Widziałem ten ciekawy artykuł, to fragment książki Tadeusza Pikulskiego.
Z tego listu iTVP szczerze się uśmiałem.
Jak do mnie napiszą, to zrobię im test ze znajomości firmy.
To chyba jacyś amatorzy - "krewni lub znajomi królika"
Pozdrawiam

Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Poddaję jeden pomysł...
Do roku 1998 telewizja była tylko jedna i to "publiczna". Płaciliście abonament i do tego było dofinansowanie z budżetu państwa! Czyli z Waszych podatków! Sonda była produkowana w PRL do 1989 r. za Wasze pieniądze. Dopiero po 1989 r. TVP była komercyjna. Czy nie należy się oddanie Widzom "towaru" za który już zapłacili? Być może to jest "droga"?
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Też nad tym myślałem że jesli do '89 wszystko było wspólne to i SONDA powinna zostac upubliczniona, hmm pomysł dobry tylko czy oni na to zgodzą ?
Myśle że oni przejmujać archiwa przejeli prawa do nich ...
Odpowiedz
A Zmienników, Misia, Hansa Klossa to emitują pod opór  :Smile

EDIT: Absolutnie nie mam nic przeciwko ale niech może w takim razie dołączy do tego grona Sonda Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości