Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stellarium na komórce? A jednak! :-)
Czy ten program działa na simensie c72  ???
Odpowiedz
Najlepiej spróbować Smile Jeśli tylko możesz na swojego siemensa wepchnąć program w javie, to pójdzie.
Synta 130/900, eq2 (+13KG) + napęd Rubinar 1000 (modyfikowany) QC3000 chłodzona, LX, w wersji "deluxe" z obiektywem 135mm Dodatkowo zegary, sterowniki, zasilacze... Wink
Odpowiedz
W mojej 3660 wcześniejsze wersje nie działały. Manifest nie pomagał ani inne sposoby. Przed chwilą okazało się jednak że nowa wersja i to ta z NGC działa bez problemów. Widać objęło mnie "Minor-fixes". Może zachęci to innych do spróbowania czy i u nich nowa wersja nie zrobi miłej niespodzianki.
Pozdrawiam,
Arek
Odpowiedz
U mnie na noki 6233 działa bez problemu wersja 1.0 jak i 2.0, teraz z tym katalogiem NGC fajna sprawa. Programik OK!  ;D

Jak najbardziej polecam  Wink
Odpowiedz
A pójdzie na Nokię 6610?
SW150/1200 na Dobsie, 7x50,8x30 (rozkolimowana) Baader Hyperion 21mm, KITowy okular 25mm, Baader ND5 (obrobiony) i... oczy Dobra muza tworzy dobry klimat! Relaks w czasie obserwacji! Smile Pozdrawiam, Jakub Jędrzejewski GG: 6302826 Mail: kuba.2103@gmail.com Tel. 500043154
Odpowiedz
Witam, od razu mówię że na sagem my411X działa! SIRIUS dzięki po edycji śmiga!
Synta 6"
Odpowiedz
N70 nie przyjmuje Sad
Odpowiedz
Ja jak tylko kupiłem sobie k700i to od razu wrzuciłem ten programik na komórkę... fajna sprawa... teraz muszę ściągnąć wersje 2.0 jak 1.0 działa to to też powinno iść Wink
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
Jednak na N70 też działa, tylko należy instalować z karty.

Tak na marginesie to szukam tego http://www.optique-unterlinden.net/prati...1.4-en.htm
na komórkę.
Podobno można zainstalować tylko skąd ściągnąć ?
Odpowiedz
(23.10.06, 20:20)Crovv link napisał(a): ja wlasnie po testach na Sony E k700i smiga jak zloto nie instaluje sie ladne przez blutacha go lyka , laduje sie tylko go do gier lub aplikacji pozniej zostaje jednynie ustawienie swojej lokalizacji co niestety trzeba ustawic reszcznie bo programisci nawet nie slyszeli o kraju polska Smile .
Po podpaleniu jak na screenach wszystko ladnie smiga nie widzialem jeszcze bledow a bawilem tym sie dobre 30 minut Smile .

Mi osobiscie przypomina skymapa ,a dziala szybko zwinnie i przyjemnie a sam zoom bardzo pozyteczny . Smile

Cześć
Ja też mam SE K700i i nie mogę  zainstalować tej aplikacji. Poprzez blue tootha (blue solei) widzę niektóre katalogi ale akurat "Aplikacje" ani "Gry" nie widzę. Gdy wczytałem do katalogu "Inne" to jedyną opcja było "wyślij emailem".  Napisz szczegółowo jak się przeprowadza tą instalacje na tym modelu komórki.
Pozdrawiam Regulus
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości