Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POCZĄTEK FORUM O SONDZIE - "Program "SONDA" - kto to jeszcze pamięta?"
(17.06.03, 11:41)piotrko link napisał(a):Coś czuję, że ta "Sonda" w mpg-ach to będzie chicior... Wink Big Grin

Tam jest tylko 12 odcinkow a wszystkich jest ponoc 560. Zastanawiam sie moze daloby sie kupic kopie na VHS wszystkich odc. z archiwum TVP. Jakby to bylo drogie to moze uzradzic zrzutke ?
Michu, jak to jest drogie, ano służę informacją. Otóż pracuję w firmie multimedialnej YDP i pamiętam jak przygotowywaliśmy materiały lekcyjne z geografii. Potrzebowaliśmy film z TVP, bodajże o obradach okrągłego stołu. I teraz, za prawa do użycia materiałów telewizyjnych trzeba było zabulić....3000PLN/30sek filmu!!!!! Macie jeszcze jakieś pytania???

>Sad >Sad >Sad drogo tak na mój gust

Przemas
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
...a tak apropos samego programu "SONDA". Byłem wielkim fanem tego programu, pamiętam jak wróciłem ze szkoły (wtedy jeszcze podstawówki...) i usłyszałem w Teleekspresie, że Kurek i Kamiński zginęli w wypadku samochodowym. Popłakałem się...

:'( :'( :'(

Przemas
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
(17.06.03, 18:42)przemas link napisał(a):Michu, jak to jest drogie, ano służę informacją. Otóż pracuję w firmie multimedialnej YDP i pamiętam jak przygotowywaliśmy materiały lekcyjne z geografii. Potrzebowaliśmy film z TVP, bodajże o obradach okrągłego stołu. I teraz, za prawa do użycia materiałów telewizyjnych trzeba było zabulić....3000PLN/30sek filmu!!!!! Macie jeszcze jakieś pytania???

>Sad >Sad >Sad drogo tak na mój gust

Przemas

Moze sie myle ale z tego co wiem to co innego jest kupowac cos na prywatny uzytek z zakazem publicznego odtwarzania a co innego jest kupowac z prawami do uzycia materialow publicznie. Wiec moze jednak to nie bedzie kosztowalo tak duzo. Musze tam zadzwonic moze sie nie rozczaruje Smile
(17.06.03, 18:46)przemas link napisał(a):...a tak apropos samego programu "SONDA". Byłem wielkim fanem tego programu, pamiętam jak wróciłem ze szkoły (wtedy jeszcze podstawówki...) i usłyszałem w Teleekspresie, że Kurek i Kamiński zginęli w wypadku samochodowym. Popłakałem się...

:'( :'( :'(

Przemas

Ja miałem tak samo.

Nie tylko Wy :'( :'( :'(
TN130mm f/5 na Dobsonie "Regulus", travellerek TS80/400, Mak 127mm S-W, B10x50 Fomei, , Celestron Sky Master 15x70
No mnie to aż tak nie ruszyło, ale fakt Sonda to był świetny program. Taki rodzynek w PRL-owskim gównie telewizyjnym.
Oskar
Witam
Pomysł wydobycia z archiwum TVP SONDY pojawił się już na grupie pl.sci.kosmos i jeżeli dobrze pamiętam zakończył się na ustaleniu, że w archiwum tego nie ma. Zostało kilka odcinków, większość została skasowana. >Sad
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
(19.06.03, 08:18)GrzegorzP link napisał(a):Witam
Pomysł wydobycia z archiwum TVP SONDY pojawił się już na grupie pl.sci.kosmos i jeżeli dobrze pamiętam zakończył się na ustaleniu, że w archiwum tego nie ma. Zostało kilka odcinków, większość została skasowana. >Sad

owszem pewnie część pierwszy odcinków została skasowana ( dawno dawno temu w czasie świetności programu ). Nie sądze jednak że większość. Ale jeśli to się zrobi kolejną afere ala Rywin ...

(18.06.03, 21:49)Oskar link napisał(a):No mnie to aż tak nie ruszyło, ale fakt Sonda to był świetny program. Taki rodzynek w PRL-owskim gównie telewizyjnym.

1. Nawet na Discovery nie ma tak orginalnych programów.
2. Jeśli tamto to było gówno to kończy nam się skala by ocenić jaka teraz jest TV

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości