Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PTMA Radom?
witam serdecznie! Mam takie pytanie: Czy w Radomiu istnieje oddział PTMA? Jakies namiary prosze,bede bardzo wdzieczny Smile
Uniwersal 90/900 azymut rocznik 98'Smile radziecka luneta Turist 20/50 (nia zobaczylem po raz pierwszy ksiezyce Jowisza,wspanialeSmile lornetka takze rosyjska kupiona na targu 7/35 - wytrzymala jak radziecki zolnierz
Odpowiedz
(13.09.06, 21:48)Antares link napisał(a): witam serdecznie! Mam takie pytanie: Czy w Radomiu istnieje oddzia³ PTMA? Jakies namiary prosze,bede bardzo wdzieczny Smile

Niestety nie ma bylo ale bardzo dawno temu potem umarlo smiercia naturalna i aktualnie Radom to istna Sahara jesli chodzi o astro

W Radomiu z tego co wiem to jest tylko 2 osoby ktore obserwuja i ja jako trzecia ale aktualnie poza granicami panstwa.

Pozdrawiam: cavasss
Lidlowskie Bino Meade 10x50 , Celestron CPC XLT 8"
Odpowiedz
Najbliżej jest http://ptma-lodz.astronomia.pl/

Zapraszam
Paweł Maksym
Pawla nie ma juz wsrod nas [']['][']
Odpowiedz
hej Paweł wczoraj slyszalem Ciebie w radiu Dla Ciebie.hehe,o Plejadach naginales. Cavass powracaj do Radomia i zrobimy PTMA reaktywacja Smile
Uniwersal 90/900 azymut rocznik 98'Smile radziecka luneta Turist 20/50 (nia zobaczylem po raz pierwszy ksiezyce Jowisza,wspanialeSmile lornetka takze rosyjska kupiona na targu 7/35 - wytrzymala jak radziecki zolnierz
Odpowiedz
(14.09.06, 00:04)Antares link napisał(a): hej Paweł wczoraj slyszalem Ciebie w radiu Dla Ciebie.hehe,o Plejadach naginales. Cavass powracaj do Radomia i zrobimy PTMA reaktywacja Smile

Możliwe..., że i mnie słyszałeś. Nasze obserwatorium obsługuje medialnie wszystkie media w promieniu ok. 150km nie licząc miejscowości pod Warszawą. Nagranie robi się w Radiu Publicznym a oni to sprzedają dalej.
Co do PTMA w Radomiu to marne szanse. Jest Was za mało. Zapiszcie się w Łodzi a w Radomiu zróbcie spotkania.

Paweł Maksym
Odpowiedz
Pawel dzieki za te sugestie,swoja droga ciekawe czy sa tu jacys Radomaicy Smilepozdrawiam
Odpowiedz
Ja jestem w sumie półradomiak - mój pradziadek był z Radomia miał dwie garbiarnie i do dziś w rodzinie zostały resztki Radomskości w postaci kamienicy przy Sienkiewicza 12.

Paweł Maksym
Odpowiedz
Ja jestem z Radomia Smile Też kiedyś szukałem ludzi ale prócz Cavasssa
nie znam nikogo, pozdrowionka
pozdrawiam, Kacper N 51° 26,92' E 21° 08,39' Celestron NexStar5, Fujinon 7x50
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości