Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulka SONDA !!!
Metota sitodruku jest droga bo to metoda dobra na offset a nie 10 koszulek .... niestety musimy narazie zadowolić sie wprasowankami
Odpowiedz
Spokojnie można to załatwić tylko dwoma farbami: białą i błękitną. Przy odrobinie pracy wystarczy tylko błękitna. Mam kilka koszulek z folii i niestety to są jednorazówki. Po paru praniach folia zaczyna pękać i się robi paskudna.

Nie warto też oszczędzać na jakości samej koszulki. Te najtańsze po kilku rundach w pralce wyglądają jak kuchenna ściera  :-\
Odpowiedz
Błee... tylko nie folia.

Jeśli chodzi o ilość kolorów, to zależy od techniki druku.

Przy palecie CMYK spokojnie dam radę to zredukować do białego, cyan i magenta, czyli 3 kolory. Najlepiej jednak wyszedłby ten obrazek, gdyby była możliwość druku farbami: białą, niebieską i cyan. Ale to się trzeba zorientować u producenta, jak oni drukują. Niedługo się dowiem więcej szczegółów.
Odpowiedz
no to musimy wysłupać kilka stów za matryce do sita i kikadzisiąt na koszulkę + oczywiście cena koszulki

Odpowiedz
Mam sąsiada, który ma własną drukarnię - mogę go podpytać o koszt nadruku Smile
Odpowiedz
było by super ....
Odpowiedz
Tu tez cisza ....
Odpowiedz
Ciekawym, czy kroś zajmie się wreszcie produkcją koszulek. Zamawiam 2 szt. - ja + żona
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
Hmmm, będą te koszulki czy niekoniecznie?

Przemas Smile Smile Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Oj narazie nędza coś mi się zadaje podobnie z kubkami etc ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości