Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieco astronomii w programie "Lato z widokiem" gdańskiej TVP3
Genialne nagranie i program :o. GRATULUJE ! Big Grin.
Plik już ściągam na dysk Wink Smile.
Pozdrawiam Łukasz Wojtyniak Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne www.poa.com.pl www.informatyka.poa.com.pl Zjawiska LIVE [Obrazek: button_poa.jpg]
Odpowiedz
ogromne dzięki El Smile
kurcze, a dlaczego Ty nie prowadziłeś tego programu?
a no własnie, a moze byś pomyślał o tym na serio? naprawdę!
no po prostu masz talent, bo z wielką przyjemnością się tego słuchało
dzięki jeszcze raz
pozdrowienia
Odpowiedz
Dzięki z dobre słowo. Pomny tego, co niektórzy  Wink  zrobili tu z zawodowym astronomem w programie czysto astronomicznym wolałem przezornie nie uprzedzać o emisji tego "mojego" epizodu. Ale słowa wszelkiej krytyki jak najbardziej przyjmę.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Obejrzałem i nie żałuję  Smile
Jedyna uwaga krytyczna odnosi się do pani prowadzącej program - zbyt często Ci przerywała  ;D
TAURUS 270/1300, Skylux, platforma LJ, Nagler 9mm, SWAN 33mm, LV zoom 8-24mm, UltraBlock, UHC-S, Barlow Soligor 2", Nasadka bino SV Lublin
Odpowiedz
El - gratulacje Smile
Wyszło super Smile
Odpowiedz
ło trafiłem na ten wątek  ;D

bardzo ładnie wyszło! płynnie i pokolei.  Smile tylko, że jak ktoś nie kumał o co idzie to pewnie nie skumał wszystkiego  Tongue za szybko to leciało  :-\

ps. szkoda, że niema jakiegoś normalnego programu co by gość decydował jak to ma wyglądać i ile trawać.

ps2. może by wymusić cos na tym planetarium TV3? EL przygotuj coś fajnego i zaproponuj moze im coś.
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Właśnie - dobry pomysł! Może udało by się dogadać i wtedy bankowo el... byłby gwiazdą :-P może i na stałe by go wzięli - fajnie by było bo jak juz sobie oglądnełem ten kawałek tu na forum to chce się więcej takich występów.

bardzo Ci gratuluje EL!!!

był Newton 120/900, jest Synta 10" dobson Smile
Odpowiedz
Skoro sponsorowani zawodowcy nie mogą sobie z takim "Planetarium" poradzić, to co dopiero jakiś amator...

Prędzej już dałoby się wydłubać jakiś kącik w eterze Radia Gdańsk.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Sad tylko wtedy ja bym nie miał do niego dostepu - na zywo... a nie wiem czy tez nie offline.

PS: Mówię serio o tym planetarium - w 100% mnadajesz sie tam. Wtedy to by nie był już taki tandetny program!
 był Newton 120/900, jest Synta 10" dobson Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości