Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyferki z wyższej półki
(13.06.03, 11:37)papatki link napisał(a):Janusz czasami dodaje kolorytu wypowiedziom, i to wszystko !

czasami wychodzi śmiesznie, a czasami dziwnie.... !

8)

No właśnie! Te "modele" już tak mają ;D. Wystarczy tylko wziąć na to odpowiednią poprawkę i wszystko jest ok Wink. Dobrze że niektórzy to rozumieją.
Odpowiedz
(12.06.03, 23:54)Piotr_C link napisał(a):Problem chyba polega na tym, że Janusz dopiero zaczyna cokolwiek robić z fotografią cyfrową i dopiero zdobywa jakieś tam doświadczenia, więc pewnie nieraz przyjdzie mu zbłądzić w swych opiniach ;D

Piotrze_C, nie wiem czy przypadkiem tym stwierdzeniem nie dolałeś oliwy do ognia. Wink;D

A poważnie, skomentuję jeszcze tę dyskusję już nie nerwowo i bez podtekstów:
1. W zasadzie dyskusja bezprzedmiotowa bo wszyscy się zgadzamy, że cyfrowe lustrzanki w DS mogą dać naprawdę niezłe rezultaty.
2. Co do wiedzy Janusza - nie kwestionowana i Janusz zna moje zdanie na ten temat od dawna. Wie też od dawna, co sądzę o sposobie przekazywania przez niego tej wiedzy na Forum.
3. Wracając do CP4500; Janusz, mam kontakt z kilkoma osobami, którzy mając już jakiś aparat cyfrowy świadomie dokupili drugi (CP995/4500) po to, aby robić nimi zdjęcia astro. Przed zakupem już wiedzieli jakich rezultatów mogą się spodziewać i świadomie się na to zdecydowali i są bardzo zadowoleni - tyle im wystarczy. Nie powinieneś robić zarzutów i odbierać im przyjemności z robienia astro-fotek sugerując, że postąpili niemądrze. Głupota byłaby wtedy, gdyby kupili i oczekiwali fotek jak z CCD dedykowanych do astro.

PS. Janusz, jeśli w którymś momencie dyskusji uraziłem Ciebie, to przepraszam. Ale w końcu jest to prawie-męskie Forum i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy się nawzajem przepraszać Wink ;D
Odpowiedz
Togal spoko, ja do Ciebie nic nie mam a już napewno nie jakiś uraz, co Ci się ubzdurało w tej przykrytej kapelusikiem i chyba przegrzanej upałem łepetynie Wink ;D ;D ;D
Normalnie dyskutujemy a że nie zawsze się zgadzamy to i dobrze nie sądzisz???
Zakończmy tę dyskusje bo do nikąd nie prowadzi, wiesz że czasem inaczej wyrażam swoje poglądy i użyj do nich odpowiedniego filtru i bedzie O.K. !!!
Odpowiedz
(13.06.03, 20:00)Janusz_P. link napisał(a):Togal spoko, ja do Ciebie nic nie mam a już napewno nie jakiś uraz, co Ci się ubzdurało w tej przykrytej kapelusikiem i chyba przegrzanej upałem łepetynie Wink ;D ;D ;D

Janusz, znowu plama. To nie kapelusik tylko czapka. U nas zimno jest! ;D
Odpowiedz
Te Sybirak jajcarz z wyprawy na biegun wróciłeś czy ki czort Wink Wink Wink
Odpowiedz
To ja sie wtrące:

Janusz tu nie chodzi o stosowanie flitrów na to co mówisz, wolal bym zebys najpierw sie zastanawial a potem pisal.

Bo na koncu sie okazuje, że myślisz odwrotnie niż piszesz !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Niezbadane są ścieżki moje w dążeniu do poznania prawdy...
Jakich filtrów, Papatek, ja o kapelusiku Togala Wink Wink Wink
Ooopsss teraz już czapce sybiraczce Wink Wink Wink
Odpowiedz
(13.06.03, 20:00)Janusz_P. link napisał(a):wiesz że czasem inaczej wyrażam swoje poglądy i użyj do nich odpowiedniego filtru i bedzie O.K. !!!

tych filtrów...
na amnezje dobre jest przeglądanie od czasu do czasu tego co się pisze, ale o tym pisałem chwilkę wcześniej, wcześniej, dużo wcześniej... a efekt jak dotąd żaden !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(13.06.03, 22:13)Janusz_P. link napisał(a):Niezbadane są ścieżki moje w dążeniu do poznania prawdy...
Jakich filtrów, Papatek, ja o kapelusiku Togala Wink Wink Wink
Ooopsss teraz już czapce sybiraczce Wink Wink Wink

Oj Janusz, łatwowierny jesteś. To nie czapka tylko kapelusik jednak ;D
Odpowiedz
Togal ja Cię jednak zamorduję za te zmiany nakrycia gowy i włamy kontrolowane i prowokowane ale to już jutro bo dziś idę spać, dobranoc jajcarzu Wink Wink Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości