Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PTMA Oddział Białystok
(19.01.06, 22:06)falcon link napisał(a): ...póki nie zaczną tam spadać sztuczne "meteory(ty)" zestrzelone za narusznie białoruskiej strefy powietrznej przy podejściu do lądowania Wink znaczy - dopóki nie zrobią lotniska zbyt blisko granicy Wink

No przeciez jest już decyzja podjęta - lotnisko w Krywlanach a nie w Topolanach...  Big Grin
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
Cytat:No przeciez jest już decyzja podjęta - lotnisko w Krywlanach a nie w Topolanach... Big Grin

W Krywlanach tylko lotnisko tymczasowe z pasem o użytecznej długości 1300m...
"I have loved the stars too fondly to be fearful of the night" - Sarah Williams
Odpowiedz
(20.01.06, 09:13)falcon link napisał(a):
Cytat:No przeciez jest już decyzja podjęta - lotnisko w Krywlanach a nie w Topolanach... Big Grin
W Krywlanach tylko lotnisko tymczasowe z pasem o użytecznej długości 1300m...

Zgadza się. A w Topolanach nie mogą zrobić wcale z powodów, o których juz wspomniałeś (za blisko granicy). A nawet jeśli Białoruś się zgodzi na naruszanie ich przestrzeni powietrznej, to nie powstanie tak prędko - lepiej dla miasta jest zmodernizowac Krywlany i przyjmować tylko małe samoloty niż budowac duże lotnisko przy granicy.

Tym bardziej zapraszam na astroparty w moje strony - póki jeszcze można...  ;D
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
kurde jak wy się schowaliście na tym forum Wink, ale w końcu znalazłam białostocki oddział ;D
poza tym wreszcie mam chwilę dla kompika Wink
Pozdrawiam wszystkich ciepło w tą mroźną, podlaską rzeczywistość
Nie szukaj gwiazd cudzego nieba, kiedy własne wisi ci nad głową...
Odpowiedz
a tak na marginesie Wink
McQueen masz szałowy awatar ;D
Nie szukaj gwiazd cudzego nieba, kiedy własne wisi ci nad głową...
Odpowiedz
(20.01.06, 16:16)motyl_ja link napisał(a): kurde jak wy się schowaliście na tym forum Wink, ale w końcu znalazłam białostocki oddział ;D
poza tym wreszcie mam chwilę dla kompika Wink
Pozdrawiam wszystkich ciepło w tą mroźną, podlaską rzeczywistość

To Ty Motylku kobitka ????, kurde szkoda ze wyjechalem.... Wink
Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
Burza Ty podrywaczu  8)
SYRIUSZ 350/1500 - znaczy się kawałek rurki.
Odpowiedz
Jacek, Andrzej opiszcie lepiej jak tam przez 350mm wyglada niebko, po pierwszych testach i pierwszym swietle. Smile

pozdrawiam
Maciek J.
PTMA Białystok, Dobson 254/1200 i bino 26x70 N 53 04.122 E 23 06.086 Stacja PFN PAVO9 [Obrazek: PL524962.gif]
Odpowiedz
Witam po latach. Czy w czasie ferii macie jakieś spotkanie? W czasie roku szkolnego wygospodarowanie czasu u mnie graniczy z cudem. Pozdrawiam.
Tomek
Odpowiedz
(20.01.06, 20:28)monter link napisał(a): Jacek, Andrzej opiszcie lepiej jak tam przez 350mm wyglada niebko, po pierwszych testach i pierwszym swietle. Smile

pozdrawiam
Maciek J.

Dwóch rzeczy było za dużo : mrozu i świateł.  First light był szybki i taki sobie.  Wink
SYRIUSZ 350/1500 - znaczy się kawałek rurki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości