Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PTMA Oddział Białystok
No i tematy odpowiednie jak na obserwacje Wink

Przygotowalem 3 banerki na strone
nr 1
[Obrazek: baner.jpg]
nr 2
[Obrazek: baner1.jpg]
nr 3
[Obrazek: baner2.jpg]

Prosze o ocene
Synta 200/1200
Odpowiedz
Według mnie nr1 jest znakomity. Smile
Odpowiedz
Nikt nie będzie miał miał wątpliwości, że to kraina Niedźwiedzi (Białych).  ;D  Stawiam na 1 i 2. Są tożsame.
pozdr
Odpowiedz
Banerki ogólnie ok, tylko to z lewej wygląda jak UFO...  ;D

(13.01.06, 16:58)monter link napisał(a): Hehe, poczekaj az pojedziesz z nami na pole obserwacyjne Wink Wesola gromadka, kiedy gdzies opjedzie to dopiero sie dzieje Big Grin czasami nawet... jelenie rycza w lesie z tego wszystkiego Big Grin

A propos... Jak już JAcekP będzie miał ten wspaniały "nabytek" to nie omieszkajcie wpaść bandą w me strony na astronight...  :Smile

Jacek! - wszystkie komety Twoje teraz będą!  :o
Jak ty tą swoją 20-tką dokonywałeś niemożliwego to co będzie teraz?  :o ??? :Smile
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
W kwestii formalnej z glosem tylko doradczym... :

Wydaje mi sie ze baneer ''PTMA Bialystok'' nie jest do konca poprawny pod wzgledem informacji jak ma niesc. O co chodzi, sam napis ''PTMA Bialystok'' jest za bardzo tajemniczy dla przecietnego uzytkownika internetu, nowego milosnika astronomii, nawet lekko razilby niektorych czlonkow PTMA.

W wiazku z tym nalezaloby rozwinac informacje jaka ma niesc to logo/banner o podpis wyjasniajacy czym jest tenze skrot  PTMA (zajrzyjcie do netu, a przekonacie sie ze organicacji o skrocie PTMA jest wiecej...np http://www.ptma.org/index.htm  :o ;D Wink)

Ja to widze tak, ze mniejszymi literami drukowanymi u dolu banneru musi byc pelne rozwiniecie nazwy PTMA. Oczywiscie w metatagach strony nalezy odpowiednio to takze sformuowac.

Sprawa druga - nie sam ''Bialystok '' ale ''Oddzial w Bialymstoku'' lub ''Bialostocki Oddzial....'' - tak naprawde sie nazywamy. Wiem, ze skrotowo a nawet mozna powiedziec slangowo mowimy ''PTMA Bialystok'' i juz, jednak na oficjalnej stronie powinno byc to zgodne z rzeczywistoscia.

Trzecie quatro - ten saturn troszeczke zamazuje widocznosc liter PT, a poza tym nie mozna walnac takiego wygryzionego saturna....na niebie przeciez to tak nie wyglada. Wiecie jak wyglada flaga Turcji - wlasnie ze wzgledu na ''poprawnosc astronomiczna'' musiano ja zmodyfikowac w ten sposob, aby gwiazda nie byla widoczna posrodku polksiezyca. Jednym slowem- Saturn jest niepoprawny astronomicznie tutajze.

Reasumujac, troche poprawy by sie przydalo, co jednak wybierzecie to juz Wasza sprawa, bo ja tylko moge w tej chwili doradzic. To jest moj punkt widzena sprawy banneru i nie gniewajcie sie ze tak to widze. Kolorystyka moze byc.

No i wreszcie dziekuje Ci Kamil, ze sie tym zajales i poswiecasz swoj czas dla naszej strony.
Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
Już sie szefie tym zajmuje Big Grin A tak na poważnie zaraz zrobie nowy baner (o ile czasu starczy) wg. zaleceń Burzy
Synta 200/1200
Odpowiedz
Miło mi zaprezentować naszego kolegę z nowym nabytkiem w postaci takiego oto działa:

[Obrazek: jacek_350.JPG]

Jednym slowem, drżyjcie wszystkie kometki na naszym północnym niebie!! Jacek bedzie do was walił z grubego kalibra 350/1500mm !! Big Grin

Gratuluje i czekamy na pierwsze światło!! Wink

pozdrawiam
Maciek J.
PTMA Białystok, Dobson 254/1200 i bino 26x70 N 53 04.122 E 23 06.086 Stacja PFN PAVO9 [Obrazek: PL524962.gif]
Odpowiedz
[Obrazek: boje_sie.gif] [Obrazek: boje_sie.gif] [Obrazek: boje_sie.gif]

[Obrazek: faint.gif] [Obrazek: faint.gif] [Obrazek: faint.gif]

[Obrazek: bow.gif]

[Obrazek: waytogo.gif]

JACEK RZĄDZI!!!
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
Nono Wink
To pewnie do strzelanai do tych grypowatych ptaszorów Wink
Odpowiedz
łooooooooooooo!!!!! a coż Ci to za kolubryna? Wink

Gartuluję zakupu! szacunek! Smile
"I have loved the stars too fondly to be fearful of the night" - Sarah Williams
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości