Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redukcja 90mm-70mm na obejmy

O kurde... skylux z LVW  ;D :o
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
noo, teraz to Wersal, znaczy sie LuWr ;D
a może polaris, potnij tą izolację na paski i wklej w obejmy na szer. samych obejm?
Odpowiedz
Cytat:O kurde... skylux z LVW 

Taka''mieszanka'' daje niezłe efekty!
Ostatnio glapiłem się na M42 przez Skyluxa z Naglerem 12mm.Poraził mnie ten widok!
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
(30.12.05, 02:08)sumas link napisał(a): noo, teraz to Wersal, znaczy sie LuWr ;D
a może polaris, potnij tą izolację na paski i wklej w obejmy na szer. samych obejm?

Tak czy inaczej wymieniasz muzea, a ja mam nadzieje, ze juz wkrotce skonczy sie wystawka muzealna, a zaczna obserwacje ;D

Pomysle nad usprawnieniami, na razie wydaje mi sie ze w jednym kawalku jest wygodniejsze "w uzyciu".
Odpowiedz
(30.12.05, 07:50)Marvaz link napisał(a): Ostatnio glapiłem się na M42 przez Skyluxa z Naglerem 12mm.

Ciekawe połączenie  ;D
Odpowiedz
LVW jak LVW ale tam jeszcze jest kątówka LumiBright Lumicona  ;D
Ogółem zatyczka do wyciągu SkyLuxa za 1500zł wisi  ;D
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości