Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawie mój (tym razem Intes MK66)
Andrzeju, dlaczego kupiłeś ten sprzęt?  Teraz przez Ciebie będziemy mieli pogodę w Warszawie do du... przez conajmnie tydzień.  ;D
Odpowiedz
Co się martwisz Croco... w końcu zbliża się Lany Poniedziałek  :o :Smile ;D    
Odpowiedz
No i teraz Andrzej nas tu w tym warszawskim padole zalatwil na amen! Przez 3 tyg. niebo zasrane! A niech mi jeszcze ktory tu teleskop kupi! Wystrzelam! Wink
Odpowiedz
A tak btw - gratulacje z okazji kupienia sprzecika! Bo ty juz jakos dlugo "owdowialy" byles Smile))))<br><br>Jak bedzie fajny to chyba tez go sobie kupie - bo w koncu kosztuje niewiele wiecej niz chromacor2 Smile.<br><br>Fajny na wyjazdy jest - rewelacyjna mobilnosc! Oczywiscie trzeba tylko rozwiazac sprawe mobilnego montazu - bo moje eq5 ze statywem nedo to raczej mobilne nie jest!
Odpowiedz
Ale to jednak minimum sztywności pod takiego Maka bo wprawdzie tubus na 50cm ale ogniskowa 1800mm i montaż musi byc fest aby coś z tego było !!!
Odpowiedz
Jesion, Ty poważnie mówisz o 3-ch tygodniach?  Ja się łudziłem, że tylko tydzień.
Odpowiedz
To mowisz, ze te 1800 mu ciazy troche na zadzie?! Wink)))<br>A tak powaznie, jak TY mowisz ze ten sprzet jest taki cacy, to trzeba bedzie o nim pomyslec - jako alternatywnej mobility...<br><br>Powiedz tylko, czy te wersje delux z lepsza "lambda" to chwyt marketingowy, czy faktycznie sa to dokladniejsze lustra?<br><br>Ciekawe jak sie sprawuje ten bodajze MK91 - 228/3100 aperatura? Nigdzie w necie nie moge znalezc np fotek planet zrobionych ta maszynka!<br><br>A widzieliscie jakie oni robia maksutowy?<br>Np. Alter M 1608 - 406mm - ogniskowa 16000mm (sic!). Do tego to trzeba okulary wymienic Wink. Na 26mm power wychodzi 615x!<br><br>I jeszcze chcialem zapytac o 180mm - czy jest sens za to doplacac? Bo "zwykla" 180 kosztuje nie wiele wiecej niz 150 w wersji deluxe. Ktory byscie wybrali?<br><br>
Odpowiedz
Cytat:Jesion, Ty poważnie mówisz o 3-ch tygodniach?  Ja się łudziłem, że tylko tydzień.
<br><br>Taka juz jest zasada! Caly misterny plan w pi...!
Odpowiedz
ubiję...<br>święta a potem długi weekend, wszystko na przepadło.<br><br>Tak tylko dla formalności przypominam, że Łysy proponował wypad za miasto zaraz po świętach.  No ale to czyste teoretyzowanie, bo przecież pogody nie będzie.
Odpowiedz
Osobiście preferuję Maksutowy z Sittałowymi lustrami (prawie natychmiast gotów do obserwacji bez chłodzenia) i z L/8  ;D ;D ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości