Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wigilia w Pomorskim Oddziale PTMA
(17.12.05, 11:31)Ori2711 link napisał(a):Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom wigilii za wspaniałą atmosferę, za pomoc i życzę nam aby za rok było jeszcze lepiej...

za rok jeszcze lepiej ???- to juz bedzie za dobrze chyba  Wink Smile)))))
Wigilia naprawde byla po byku !!!
Dzieki wielkie wszystkim za pomoc w jej organizacji Smile)))
Dzieki wilekie wszystkim za obecnosc Smile
Odpowiedz
Dziękuje za wspaniałą, rodzinną atmosfere (jak to pewnie Przemas powie "cudowną" atmosfere) tego dnia.
Wesołych i spokojnych świąt wszystkim którzy nie mogli spędzić tych wspaniałych chwil razem z nami
Odpowiedz
A ja tam byłem i barszczyk z nimi piłem...
Co prawda jako nie-członek, ale symaptyk sympatycznych ludzi, troszkę "na doczepkę".  Wink
Atmosfera - co tu dużo gadać - już świąteczna. Myślałem, że będzie to takie troszku po świątecznemu spotkanie funfli i funfelek, a była ustrojona świąteczna choinka, wigilijny stół, dzielenie się opłatkiem i w ogóle...  święta panie, a nie jakieś tam!
Po raz pierwszy miałem też możliwość podziwiania owoców "zrywu ludu pracującego", czyli efektów pracy astro-budowlanej brygady. Też nie ma co gadać, ino: "serce roście patrząc na te czasy"!
Dziękuję za przemiłe przyjęcie i dołączam się do życzeń poprzedników.
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
(17.12.05, 22:39)piotrko link napisał(a):A ja tam byłem i barszczyk z nimi piłem...
Co prawda jako nie-członek, ale symaptyk sympatycznych ludzi, troszkę "na doczepkę".  Wink
Atmosfera - co tu dużo gadać - już świąteczna. Myślałem, że będzie to takie troszku po świątecznemu spotkanie funfli i funfelek, a była ustrojona świąteczna choinka, wigilijny stół, dzielenie się opłatkiem i w ogóle...  święta panie, a nie jakieś tam!
Po raz pierwszy miałem też możliwość podziwiania owoców "zrywu ludu pracującego", czyli efektów pracy astro-budowlanej brygady. Też nie ma co gadać, ino: "serce roście patrząc na te czasy"!
Dziękuję za przemiłe przyjęcie i dołączam się do życzeń poprzedników.

Dzieki za mile slowa i zyczenia dobry czlowieku
Zobacz jak owo pomieszczenie wyglądało przed remontem Smile

http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=4963.0
Odpowiedz
Fantastyczna impreza, nawet kolędę zaśpiewałem co ostatnio rzadko mi się zdarzało Smile Smile Smile Ludzie, ludzie, mnóstwo ludzi, pociągniemy ten wózek Panie i Panowie!!! Cudownie!!!

Przemas Smile Smile Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Witam Smile
Nie chciało mi się zakładać nowego tematu bo z warszawskeigo PTMA na forum zaglądam regularnie tylko ja i Hermes (jeśli jest inaczej to proszę o wybaczenie Wink ) wiec się tu podepne Wink

Dziś w PTMA i my mieliśmy spotkanie opłatkowe.
A jak było możecie zobaczyć tu:
http://www.astrojawil.pl/wigilia_ptma_2005.htm
Relacja na stronie prezesa  Smile

Pozdrawiam Smile
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Witajcie,

Ja tu też regularnie zaglądam, choć Karol pewnie o tym nie wie.
Życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

[Obrazek: wig05_gr6.jpg].

Brakowało mi u nas ks. Adama Malinowskiego, ale widziałem go na zdjęciach u Was i cieszył mnie widok tylu przyjaciół w jednym miejscu.
Następnym razem może spotkamy się pod rozgwieżdżonym niebem, choć przez te chmury ostatnio rzadko widzimy te nasze gwiazdki.

Janusz

http://www.astrojawil.pl/wigilia_ptma_2005.htm
(Doszło kilka fotek Hermesa)
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości