Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wigilia w Pomorskim Oddziale PTMA
Na dziesiejszym spotkaniu w siedzibie OP PTMA na ul. Tatrzańskiej ustaliliśmy, że Wigilia OP PTMA odbędzie sie w dniu 16.12.2005 o godz. 18.00, rzecz jasna w naszych skromnych progach Smile Smile Smile

Zapraszamy zatem wszystkich członków i sympatyków, na to doroczne świętowanie w miłej, jeszcze przedświątecznej atmosferze Smile Smile Smile

Przemas z ekipą Smile Smile Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
[Obrazek: DSCN2530.jpg]

[Obrazek: DSCN2555.jpg]

[Obrazek: DSCN2556.jpg]

Tak dokladnie bylo, jak widać na fotach wspólnie uradzilismy, że Wigilia będzie na Tatrzańskiej. Będzie normalna choinka, będzie catering. Panie zostaly poproszone o przygotowanie ciast. Co tu dużo mówic - zapraszamy wszystkich członków i sympatyków OP PTMA Smile
Odpowiedz
Chyba nie dam rady dojechać........  :-\

Pozdr
DaVe
Losmandy GM8+300D+..... w realizacji Wink
Odpowiedz
(10.12.05, 03:07)DaVe link napisał(a):Chyba nie dam rady dojechać........  :-\

Pozdr
DaVe

no co ty DaVe podwieziemy Cię jakoś...  ;D

Ori2711
Odpowiedz
(10.12.05, 03:07)DaVe link napisał(a):Chyba nie dam rady dojechać........  :-\

Pozdr
DaVe

Hehe, dasz radę Wink
Odpowiedz
jak bedzie jakies jedzenie to wpadne Wink
Odpowiedz
(11.12.05, 22:54)btw link napisał(a):jak bedzie jakies jedzenie to wpadne Wink
Jak przyniesiesz to będzie  Wink
Pozdrawiam - Jakub Nowak lunetka 10x50, Taiga 16x80, Zenit na koziołku + obiektywy, Vesta Pro, Taurus 270 ___________________________________________ wszyscy jesteśmy dziećmi gwiazd...
Odpowiedz

[move]? ? ?[/move]
Pozdrawiam
Odpowiedz
Znowu wystąpiłem przed szereg.... Mój post był konsekwencją spotkania w COPie, na którym padła propozycja Wigilii na Tatrzańskiej. Tyle Smile Smile Smile

Są jakieś inne propozycje w tym temacie?

Przemas Smile Smile Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz

[move]! ! ! ? ? ?  ! ! ![/move]
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości