Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Będą SkyLuxy - Dla zainteresowanych
Od czwartku 15 grudnia w lidlach będa SkyLuxy

Dal zainteresowanych więcej tutaj:
http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o...efrakcyjny
Odpowiedz
A tu są za jedyne 129,00 € Wink
To te same co lidlowe?
Achro TS 127/820, C8N @ 52°14'N 21°04'E
Odpowiedz
Hmm ale ten na obrazku jest jakis inny niz ten z poprzedniej edycji
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
bo to jest Lidl SkyLux MarkII ;D
z bliska wygląda tak: http://astro-forum.org/Forum/index.php?s...t&p=161882
pozdrowienia
Odpowiedz
Kurde a do Warszawy to nie łaska dać SkyLux'y  :-\
Teraz musze jechać w polske zeby go kupić. Musze pogadać z rodzicami.
Już rok temu miał być na gwiazdke ale nie było. to moze wtym roku mi się uda. Miałem ochote na 25-tke Oriona (w wakacje Astrokrak miał w atrakcyjnej cenie). No ale promocja sie skończyła  Sad I teraz nawet na samą tube mnie stać...
Narazie musze się SkyLux'em zadowolić  Wink
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
W Hartlepool, UK,  lezy Skylux w sklepie fotograficznym za £99.

PS - Canon 350D kit widzialem najtaniej £ 580.
Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
Od poniedziałku znowu Skyluxy w Lidlu. Tym razem będą też ETX-y 70
Celestron StarHopper 8 (200/1200), Kronos 20x60, Skylux 70/700
Odpowiedz
W Angli tez w lidlu mamy tez sky luxy.(70mm, f700 na paralityku) Za jedyne £49,99. Jest to chyba znosna cena. Sam ostatnio za 10 funciszow!!! zakupilem z lidla lornetke bresser corvette 10x50. U nas w kraju sprawdzalem i oczom nie dowierzalem 399zl. Mysle ze dobry interes zrobilem ;D. Jak bym wiedzial ze ktos na bank ja odemnie wezmie to bym komus przywiozl. W koncu to jakies niecale 300zl. Na odpowiedz czekam do jutra w forum. Ja mam sam 100mm wiec mi sie nie przyda.Ale cena jest kuszaca nawet na prezent. Z braku miejsca moge przywiezc tylko jeden egzemplarz. Postaram tez sie sprawdzic i wybrac porzadny egzemplarz ale niczego nie gwarantuje. Pozdrawiam.
Meade Lightbridge 12", TAL 100RS, Zenithstar 70ED, 10x50 Bresser Corvette, 40, 26, 14, 9, 5.5 Meade 5000 ploosl i inne akcesoria
Odpowiedz
Moze jestem za bardzo wymyslaty, ale obraz z skyluxa jest duzo gorszy niz z lunetki 80/464 Apogee . Ma 2 " wyciag i na statywie foto dobrze siedzi. kosztowala 99 $ + polskie oplaty i transport.
W skyluxie jest niby montaz astro3 ale na ogol tragicznie zrobiony .
Skylux jest tani , ale nie daje zadowolenia na dluzej.
Montaz nowszej wersji jeszcze gorszy do przerobek niz w starej . Do 700 mm tuby bez radykalnych przerobek nie nadaje sie . Sadze, ze zamiast koziolka moze byc .
ps. sam wieszalem na starym moncie skyluxa tube 235/1300 i klasyczny naped w RA ja ciagnal . To wymagalo lozyskowania RA . Tuba dlugo drgala i mam astro 5 tez po lozyskowaniu .
Odpowiedz
Witam. To jest racja. To tylko sky lux Smile. Chetnych nie widze na zakup takze klamka zapadla.
Meade Lightbridge 12", TAL 100RS, Zenithstar 70ED, 10x50 Bresser Corvette, 40, 26, 14, 9, 5.5 Meade 5000 ploosl i inne akcesoria
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości