Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOMO OBSERVUS
ja jeszcze piersiowke z zoladkowa zabieram ;D
52°11'55,21"Pln , 0°53'14,52"Zach Celestron Nexstar 8''TURBO+lornetka 10x50 made in USSR
Odpowiedz
Uwaga sezon nadchodzi.
Piszcie jak się zabezpieczacie przed przeziębieniem... 8)
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
(07.12.05, 20:14)Bielack link napisał(a): ... Gdy jest ich więcej, nawet dwa, nakręcają się wzajemnie. Zupełnie jak dresiarze...

.... Ściskając ją w garści czujesz się silniejszy - pies to wyczuje. Masz duże szanse trafić atakującego psa.
Psy czuja respekt przed wyprostowaną postawą człowieka. Wyprostowany, niebojący się człowiek z solidną pałą (  ;D ) robi naprawdę duże wrażenie na psie. Zwykle kończy się na warczeniu i szczekaniu z daleka. Wtedy mozna schylić się i podnieśc kamień. Psy doskonale znają takie zachowania.

.... Nie mówiąc o reakcji właścicieli takich początkowo agresywnych psów  ;D )

Jeśli wyjazd za miasto, gdzie nie ma problemu z ukrywaniem broni - solidny bejsbol będzie najlepszy.
...

-Też dobrze mieć kamień lub jej atrapę pod ręką wiejskie kundysy doskonale to rozumieją. Jako cyklista też to rozumiem Wink
Jako decanifikator Wink  pomagła mi często długa przypinka do roweru.

- Gorzej jak trafisz na wścikełego lisa. Kiedyś na obserwacjach Canis Vulpecula Wink przemaszerował jakieś 5 m obok mnie...

-Co do psów w grupie, fakt faktem widziałem jak jamnik "nakręcał" owczarka niemieckiego. Confusedzczerbaty:

-A  agresywne psy są i tak mądrzejsze od swych właścicieli. Z reguły okazują się być samcem alfa w rodzinie (watasze Wink
albo z właściciela mają drecha lub bikejkę Wink Z jednym drugim i trzecim typem źle się dyskutuje.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości