Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ATM] Firmware hack TouCam 740K/840K na SPC 900NC
DOBRA ALARM ODWOŁANY. ;D DX9.0c pomogło
obecna wersja msyuv.dll to 5.3.0000000.900 built by: DIRECTX i działa.

dlaczego WIN98SE? bo mam :-) jak mniej pamięciożarny na laptopa. robie przymiarki do linuxa ale Suse olał moje 384Mb a Debian nie widzi sieciówki WIFI DWL-650+.
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
(03.12.05, 15:24)PJan link napisał(a):McArti, a czy mozesz wyjawic dlaczego jeszcze "pracujesz" na 98SE? :o

Bo żeby pracować na najnowszym i jedynym-aktualnie-słusznym systemie z firmy na "m" trzeba co 2 lata wymieniać komputer na nowy, a stary koniecznie wywalić na śmietnik bo według "m" już się do niczego nie nadaje :Smile

Gdyby nie pewne wkurzające niedoróbki z czasów MS-DOS'a, sam bym pracował na 98 Smile No ale jestem na xp i co widzę? Jądro systemu w tej chwili zajmuje 96MB. Na tylu to się kiedyś cały system komputerowy stawiało a teraz wystarcza ledwo na system operacyjny. A funkcje pełni dalej te same, tylko się robi coraz bardziej żarłoczny.  >Sad
Odpowiedz
Mam pytanko, bo przymierzam się do zmiany firmeware'u w toucamie i ściągnąłem sbie wszystkie te niezbedne pliki do przeróbki. Czy binarka spc900nc.bin ma na pewno 512bajtów ?? Czy coś nie tak z linkiem jest...
Odpowiedz
(03.12.05, 15:57)McArti link napisał(a):<...> a Debian nie widzi sieciówki WIFI DWL-650+.

Ja mam debiana na laptopie, ale inną kartę wireless. Pozwoliłem sobie sprwdzić w sieci - Twoja karta powinna bez problemu współpracować. Czy próbowałeś to odpalić według tych instrukcji?
Achro TS 127/820, C8N @ 52°14'N 21°04'E
Odpowiedz
(03.12.05, 20:09)pepe link napisał(a):Mam pytanko, bo przymierzam się do zmiany firmeware'u w toucamie i ściągnąłem sbie wszystkie te niezbedne pliki do przeróbki. Czy binarka spc900nc.bin ma na pewno 512bajtów ?? Czy coś nie tak z linkiem jest...

tak, ma dokładnie 512 bajtów
pozdrowienia

powstawiałem już przy linkach rozmiary plików,
bo rzeczywiście to ważna informacja, której brakowało
dzięki za zwrócenie uwagi
Odpowiedz
Dobry wieczór
temat poruszony przez Sumasa jest bardzo na czasie
i też mnie zainteresował.
Ciekawi mnie czy jest możliwość dostosowania do kamerek typu Vesta i QuickCam.
Pozdrawiam serdecznie Dziadek
Odpowiedz
Vesta zapewne nie bo to nie ten komputer w środku

ale Quick Cam 4000 to jest cień szansy choc niewiem czy to się da.
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości