Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAĆMIENIE 2006
Cześc Ludziska

Dostałem właśnie od niejakiego biura podróży JET TOURISTIC POLAND ofertę wyjazdu na Zaćmionko Słoneczka w marcu przyszłego roku. Oto ich oferta w brzieniu jakie dostałem od nich.

Żadnych więcej szczegółów nie znam, ale jesli ktoś jest zainteresowany to proponuję się zebrać w większą grupkę i wtedy negocjować Smile

-----------------------------------------------------
Warszawa 7.11.2005r.

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy naszą ofertę dotyczącą wyjazdu grupowego w inauguracyjnym locie sezonu 2006 wraz z 9 - dniowym pobytem w Turcji, z dodatkową atrakcją, jaką niewątpliwie będzie całkowite zaćmienie słońca widoczne na Riwierze Tureckiej w dniu 29.03.2006.

Termin: 27.03. - 05.04.2006   ( 9 dni )
Kierunek: WAW- AYT- WAW
Przewoźnik:  Sun Express - Boeing 737-800
Ilość osób: b/o

Oferta cenowa :

I -   Hotel Sipahi - 3* HB  1199 PLN/ os.
II -  Hotel Plaza - 3* ALL 1349 PLN/ os.
III - Hotel Belinda 4* ALL ( Sieć Iberhotels )  1499 PLN/ os.
IV - Hotel Serra Palace 5* ALL ( Sieć Iberhotels )  1849 PLN/ os.
.

Z uwagi na fakt, iż pobyt jest 9 - dniowy proponujemy 4 dniową wycieczkę fakultatywną na bazie HB Kapadocja - Pammukale - Efez koszt 400 PLN/os
Zdjęcia hoteli dostępne są na naszej stronie internetowej www.jettouristic.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
JET TOURISTIC POLAND SP. Z O.O.
Ul. Marszałkowska 99/101
00-693 Warszawa

Tel. (0-22) 69 68 730
Fax. (0-22) 69 68 731
E - mail: jettouristic.waw@wp.pl

Z poważaniem

Piotr Rosikoń
-----------------------------------------------------------

No i to na razie na tyle...

czekam na odzew Smile

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Odpowiedz
witam,
to wyglada dosc ciekawie!
A znalazl ktos na ich stronie info o gwarancjach jakie maja? Bo jest co prawda certyfikat z PIT ale tylko na 2004! ;D (jest tez numer koncesji: 0507).

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Pomijając kwestie wiarygodności firmy (jest to do sprawdzenia) Należy się cieszyć, że coś się rusza w interesie i są propozycje wyjazdu na zaćmienie za rozsądne pieniadze. O ile niewiele można powiedziec o  Hotelach *** to  Hotel Belinda jest położony 1500m od plaży ale leży w Side (centrum pasa zaćmienia). Nie znalazłem tez informacje na temat czy posiada basen kryty co o tej porze roku jest ważne.
Hotel Serra Palace to już porządniejsza oferta hotel z własną plażą. Jedyna mała niedogodnośc to, że leży  trochę z boku centrum pasa (19km) ale różnice będą w sumie sekundowe. Natomiast ciekawostką jest to,  że organizator daje mu 5* a sam hotel ocenia się na 4*. Hotel nie posiada takze krytego basenu (przynajmniej ja nie znalazłem takiej informacji).

4 dniowa wycieczka do Pamukale, Kapadocji i Efezu za 400zł to jest bardzo dobra oferta, aż za dobra.

Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10", MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
O to mi właśnie chodziło - dajcie znać co tylko wiecie o samych wycieczkach do Turcji, o wiarygodności takich firm i o ewentualnych ofertach innych biur podróży - będzie z czego wybierać albo przynajmniej użyć jako argumentów do zbicia z ceny.

Prawdę mówiąc dla mnie samego znalezienie 10 dni urlopu w okresie kiedy będe się bronil może stanowić nie lada problem. Najchętniej to bym wylądował na pół godziny przed zaćmieniem na lotnisku i pół godziny po zjawisku wyleciał z powrotem, ale np. krótka - 2-3 dniowa wycieczka jest już bardziej realna.

Czy ktoś rozważał przejechanie się TAM samochodem? Czy jest to w ogóle opcja, którą można brać pod uwagę czy lepiej bać się o swoje pięć kółek? Jak myślicie?
(mam autko na gaz, więc na 4-5 osób nie wyszło by chyba aż tak strasznie [pomijając problem ze stacjami na trasie] ).

Pzdr
Pozdrawiam
Odpowiedz
po części sam sobie odpowiem na zadane przed chwilą pytanie...

http://www.turcja.pl/?akcja=bezpieczenstwo

Pzdr
Pozdrawiam
Odpowiedz
(09.11.05, 10:57)Strider link napisał(a): Czy ktoś rozważał przejechanie się TAM samochodem? Czy jest to w ogóle opcja, którą można brać pod uwagę czy lepiej bać się o swoje pięć kółek? Jak myślicie?

witam,
chyba nie jest to najlepszy pomysl. Samolot: wsiadasz, 2-3 h i jestes na miejscu. Samochod to kilkanascie godzin :-(
Wg. mnie najwazniejsza informacja to czy to biutro jest wiarygodne! Co do TUI (zdaje sie ze tam Mirek zalatwial wyjazd) to chyba niewiele osob ma watpliwosci! W wakacje bylem w hotelu supportowanym przez TUI - rewela!

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
JET TOURISTIC to dosc znane biuro (touroperator specjalizujacy sie w Turcji) i mysle, ze raczej sie nie "przejedziecie" na ich ofercie, chyba, ze bardzo byscie chcieli, bo nie ma biura idealnego. Nawet TUI ma "wpadki" hotelowe ;-)
Najwazniejsze to samemu dokladnie przejrzec informacje hotelowe, porownac ten sam hotel w ofertach roznych biur (jesli to mozliwe) i poczytac w internecie opinie, ale akurat do tego ostatniego podejsc z rezerwa, bo na necie rozne rzeczy ludzie wypisuja :-)
Odpowiedz
(09.11.05, 12:21)PJan link napisał(a): [quote author=Strider link=topic=7244.msg109105#msg109105 date=1131530233]
Czy ktoś rozważał przejechanie się TAM samochodem? Czy jest to w ogóle opcja, którą można brać pod uwagę czy lepiej bać się o swoje pięć kółek? Jak myślicie?

witam,
chyba nie jest to najlepszy pomysl. Samolot: wsiadasz, 2-3 h i jestes na miejscu. Samochod to kilkanascie godzin :-(
Wg. mnie najwazniejsza informacja to czy to biutro jest wiarygodne! Co do TUI (zdaje sie ze tam Mirek zalatwial wyjazd) to chyba niewiele osob ma watpliwosci! W wakacje bylem w hotelu supportowanym przez TUI - rewela!

[/quote]

Samolot leci na Riverę turecką 2,5 godziny. O ile wyobrażałem sobie jazdę samochodem do Hiszpanii o tyle do Turcji jazda samochodem jest oczywiście możliwa ale dla ludzi lubiących sporty ekstremalne.

Przeglądałem stronę tej firmy turystycznej i sprawia wrażenie wiarygodnej. Tzn. napewno nie jest to firma krzak. Myślę, że jak by firma chciała robić przekręt to robiła by to w sezonie, a nie w marcu (ile oni moga sprzedać w marcu wycieczek?). Ostatni z proponowanych Hoteli jest takze w ofercie TUI. Tylko, że w TUI ma 4*, a nie 5.

Ich oferta jest napewno atrakcyjna w obszarze 3* dla osób u których podstawowym kryterium jest cena i cała reszta nie ma praktycznie zanaczenia. Najdziwniejszy w tej ofercie jest czas pobytu (9dni) wynika on prawdopodobnie z tego, że nie da się w innym terminie zorganizowac przelotu. O przelocie do Turcji powiedzmy 27 marca i powrocie 30marca można zapomnieć. Dla wielu osób wygospodarowanie 9-10 dni wolnych na przełomie marca i kwietnia moze być problemem.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10", MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
Byłem 2 razy w Turcji i 2 razy z JetT. Generalnie to duża forma specjalizująca się min. w wczasach w Turcji. Bardzo skrótowo opisując powiedziałbym, że organizuje wszystko na jako takim poziomie, ale zdarzają się również wpadki (przesunięcie godziny wylotu samolotu z 10 rano na 2 w nocy, gorsze pokoje) i w takich przypadkach raczej wiele się nie przejmują ludźmi. Nie mniej jak ja byłem to nie mogę się przyczepić do niczego, wszystko było to co miało być, nic za dużo, nic za mało. Jeśli miałbym lecieć kolejny raz na wczasy nie miałbym nic przeciwko aby to był JetT.
Odpowiedz
Ja także jestem zainteresowany maksymalnie krótkim wyjazdem (najlepiej 3-4 dni). Niestety sam nie będę nic organizował, a jedynie przyglądał się, czy nie uda mi się gdzieś (do kogoś) doczepić.

Mogło to zaćmienie być po tej stronie Bosforu  :-\
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości