Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piękne niebo
(05.06.03, 12:10)Malek link napisał(a):U mnie jest podobnie, ale zamiast zapachu ciasteczek czuc czekolade, bo kawałek obok mnie są zakłady Goplany Smile

...u mnie czasami czuć zapach nie czekoladek, ale coś co przypomna czekoladki...od lat się zastanawiamy do jasnej ciemnej komu rury puściły...
================ Ełk : 53° 49' N  22° 21' E
Odpowiedz
To raczej sąsiad morderca środowiska spuszcza szambo do rowu lub pobliskiej rzeki, ot co znajdź i ubij dziada Wink :o
Odpowiedz
rozszerzajac watek zapachowy: moje obserwacje z domu kojarza sie z zapachem kawy (fabryka Merrild Café w odleglosci 1 km). Kiedys kojarzyly mi sie z browarem ale zamkneli bo przeniesli produkcje gdzies na wschod Sad

szkoda ze piwo nie potanialo...
Odpowiedz
Miałem okazję porównać warunki obserwacyjne w Łodzi (gościnnie ul .Rąbieńska z niedzieli na poniedziałek) i u siebie we Wrocławiu (ul. Strzegomska z poniedziałku na wtorek) W obu przypadkach widoczność gołym okiem dochodziła do 5 mag . Obserwacje jednak utrudni nam księżyc w najbliższych dniach .Pozdrawiam .
Piotra nie ma juz wsrod nas... [']['][']
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości